You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Uģa Kuģa trīsgadnieks sarīko histēriju par frizieres ierašanos

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģis Kuģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Uģa Kuģa un Lindas vecākais dēlēns Tamals Krišna līdz pat mazā brālīša piedzimšanai bija pieradis pie nedalītas mammas uzmanības pat tiktāl, ka sācis viņu uzskatīt par tādu kā savu īpašumu. Mazā konkurenta ienākšana trīsgadniekam acīm redzot bijis pamatīgs šoks, un tā sekas uz savas ādas joprojām nākas “izbaudīt” galvenokārt jau vecākiem.

Ne diena nepaiet bez mazās personības scēnām, pretenzijām un ultimātiem, ko ik pa laikam var novērot arī “Ģimene burkā” skatītāji. Šajā reizē par nopietnu pārbaudījumu pieaugušo savaldībai izvēršas frizieru ierašanās. Brīdī, kad friziere ķeras klāt Lindas matiem, Tamals krīt histērijā. Uģis to skaidro ar dēla privātīpašnieciskumu: “Viņam kaut kādu iemeslu dēļ nepatīk, ja kāds pieskaras mammai. Mamma pieder tikai viņam.”

Linda visa šā ārprāta vidū izrāda apbrīnojamu mieru un pacietību. Viņa uzskata, ka tas vienkārši ir tāds vecuma posms, kuram jātiek pāri, un viss būs labi. Abu zēnu tētis atzīst, ka līdz sievas pacietības līmenim viņam vēl augt un augt: “Dažreiz es pārnāku mājās, viņi abi bļauj, bet Linda tajā visā joprojām ir pats miera iemiesojums. Man pie sava pacietības līmeņa vēl jāpiestrādā.”

Bet ko par šo situāciju domājat jūs? Vai atvasei būtu jāļauj tik brīvi paust savas emocijas un iegribas, jeb noderētu kādas stingrākas disciplinēšanas metodes?

Skatieties arī:

Kā mainījusies Uģa Kuģa dzīve divu bērnu tēta lomā ?

Attiecību konsultants Uģis Kuģis jūtas bezspēcīgs pret trīsgadnieka plosīšanos

Uģis Kuģis atzīst, ka reizēm izmanto planšeti kā "pēdējo glābiņu" Tamala savaldīšanā

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...