You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Uģis Kuģis atklāj, cik Indijā izmaksā ģimenes paēdināšana izcilā kvalitātē

Linda un Uģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Linda un Uģis, 1188 Play ekrānšāviņš

Par spīti bažām par tālā ceļa un straujās apstākļu maiņas ietekmi uz pašu un bērnu veselību, raidījuma “Ģimene burkā” Uģis Kuģis ar sievu Lindu un abām atvasēm Indijas pilsētā Vrindālenā ir iejutušies pat ļoti labi. Vecākiem šeit nav nekādu saimniecisku rūpju, jo kopā ar plašā un glīti iekārtotā apartamenta īri nāk arī uzkopšanas pakalpojumi un ēdienu piegāde. Pāris atzīst, ka jūtas kā otrajā medusmēnesī, kas turklāt ir daudz labāks par viņu “oriģinālo” kāzu ceļojumu, kuru savulaik vajāja nemitīgi pārpratumi un dažādas nebūšanas.

Uģis ir gatavs arī padalīties, kāpēc izvēlējās tieši šādu ģimenes pabarošanas veidu un cik tas Indijā izmaksā:

“Mūsu pirmais izvirzītais mērķis un uzdevums bija – nevienam Indijā nesaslimt. Tādēļ mēs ēdam tikai mājās, dzīvokļa saimnieka radinieces gatavotu ēdienu, kur mums ir pārliecība par visu higiēnas normu ievērošanu. Ēdiens ir izcils – veselīgs, daudzveidīgs, garšīgs! Lai izvairītos no iepriekšējās reizēs piedzīvotā “asuma šoka”, esam arī pieteikuši – čili piparus un ingveru neizmantot vispār. Un šāds prieks pēc Eiropas standartiem izmaksā pavisam lēti – tikai 3 eiro dienā no cilvēka.”

Par to, ka visus uzkopšanas darbus viņa vietā veic apkopēja, Uģim ir divējādas sajūtas: ”No vienas puses, jūtos ļoti neērti, ka mani apkalpo kā nez kādu princi. Es pats labprātāk to grīdu izmazgātu. Bet es saprotu, ka šis darbs varbūt dod iztiku visai apkopējas ģimenei, un es negribu to atņemt, atsakoties no viņas pakalpojumiem.”

Linda gan, baudot atpūtu no saviem ikdienas pienākumiem, neslēpj, ka jūtas brīnišķīgi. Vai maz viņa vēl gribēs atgriezties Latvijā? To uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Uģis Kuģis izrāda savus skaistos Indijas apartamentus

Uģa Kuģa ģimeni Indijā uztver kā slavenības

Uģis Kuģis uz Indiju atvedis arī ticības brāļa pīšļus


Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...