You are using an old version of browser and some interface won't work. We recommend you to update your browser!

Zīlēšana Jaungada naktij: seši veidi, kā ieskatīties nākotnē

Zīlēšana, foto: pixabay.com

Zīlēšana, foto: pixabay.com

Jaunais gads ir svētki, ko var sagaidīt ģimenes vai draugu lokā, vai pat lepnā vientulībā. Tomēr nekādi apstākļi netraucēs atklāt noslēpuma aizsegu un saziņā ar augstākajiem spēkiem uzzināt nākotni. Kā pareizi zīlēt, lai iegūtu vajadzīgo informāciju?

Taro vai spēļu kāršu mīklas

Kāršu komplekts ir populārākais mūsdienu zīlnieku atribūts. Turklāt mūsu vecmāmiņas, kurām piemīt pārdabiskas spējas, arī mēdza lasīt nākotni tieši ar kārtīm. Ir daži ātri un patiesi veidi, kā uzzināt savu likteni.

Pareģojums ar četrām dāmām

Šāds rituāls vislabāk piemērots Jaungada naktij. Paceliet četras dāmas, sajauciet tās un novietojiet ar attēlu uz augšu zem spilvena. No rīta pieskarieties vienai kārtij un izlasiet skaidrojumu:

  • kreiča dāma – nākamgad jūs gaida jaunas iepazīšanās un vaļasprieki;
  • ercena dāma – izdosies nokārtot personīgo dzīvi;
  • kārava dāma – jūsu materiālais stāvoklis ievērojami uzlabosies;
  • pīķa dāma – 2022. gads atnesīs daudzus svarīgus notikumus, ne vienmēr sliktus.

Mīlas un laulību mīklas

Senais paņēmiens, ko izmanto jau desmitiem gadu. To var izmantot gan vientulībā, gan draudzenes kompānijā – rezultāts būs vienlīdz patiess. Saskaņā ar pareģojumu vajadzētu paņemt jaunu kāršu kavu un rūpīgi to sajaukt, skaļi skaitot līdz 13.

Kad izrunājat skaitli “13”, izņemiet no kavas kārti. Ja tā ir kalps – nākamgad jūs apprecēsieties. Izredzētā raksturojumu sniegs kārts:

ercens vai kāravs – jautrs, labsirdīgs un mīlošs;

kreicis vai pīķis – valdonīgs, perspektīvs un nopietns puisis.

Zīlēt var arī ar kungiem. Tumšās kārtis simbolizē līgavaini, kurš būs vecāks par jums, bet turīgs. Sarkanās kārtis ir iespēja pārcelties uz citu pilsētu vai valsti.

Vai vēlēšanās piepildīsies?

Ņemiet jaunu kavu, rūpīgi izvelciet kārtis, domājot par savu vēlmi, pēc tam izlieciet kārtis četrās kaudzītēs ar attēliem uz leju. Jūsu uzdevums ir atrast dūžus. Paņemiet pirmo daļu un meklējiet vajadzīgo kārti. Meklēt drīkst tikai vienā kaudzītē, visas pārējās nedrīkst aiztikt. Kad jūs nonāksiet līdz galam, saskaitiet, cik dūžu jūs atradāt:

  • četri dūži – vēlme piepildīsies tuvāko mēnešu laikā;
  • trīs dūži – gada laikā;
  • divi dūži – Visums nav pārliecināts, vai jūs saņemsiet vēlamo;
  • viens vai neviens – jūsu vēlmes piepildīšanās nav iespējama.

Sena zīlēšana ar palīglīdzekļiem

Izņemot spēļu kārtis vai taro, varat izmantot arī sadzīves priekšmetus, kas ir katra cilvēka mājā. Augstākie spēki vienmēr dalās ar informāciju – viss atkarīgs no tā, kāda saziņas metode jums būs vispiemērotākā un saprotamākā.

Zīlēšana vēlmju piepildīšanai

Ļoti vienkāršs veids, kā bez kārtīm uzzināt, vai jūs saņemsiet to, ko vēlaties. Pirmais variants: uzrakstiet uz papīra lapas savu vēlmi, salokiet to un ielieciet kabatā vai somiņā, lai Jaungada naktī jūs pastāvīgi būtu blakus šai lapai.

Nākamajā rītā to atlokiet un rūpīgi izpētiet. Ja ir kādi traipi vai zīmes, vēlēšanās piepildās.

Otrs variants ir vēl vienkāršāks – izejiet ārā naktī un saskaitiet, cik logos deg gaisma. Pāra daudzums nozīmē iecerētā piepildīšanos.

Jaungada eglīte

Lai veiktu šādu rituālu, jums ir vajadzīga asistenta palīdzība un izrotāta eglīte. Palūdziet kādam, lai aizsien jums acis, lēni pieejiet pie kociņa, pastiepiet roku un paņemiet to rotājumu, ko sataustiet pirmo. Ja tā ir virtene – nākamgad jūs gaida daudz neaizmirstamu notikumu, gaišas krāsas rotājums – gaidiet tikšanos ar izredzēto. Spilgta mantiņa būs reibinošs romāns, egļu zars – nopietnas pārmaiņas hobijā vai darbā.

Zīlēšana ar rīsiem

Šis veids jāizmanto, ja vēlaties saņemt skaidru atbildi uz savu jautājumu. Paņemiet šķīvi ar rīsiem, turiet to rokās, sakoncentrējieties, tad ar kreiso roku ņemiet sauju un izberiet to uz galda. Pārrēķiniet graudiņu skaitu: pāra – atbilde "jā", nepāra – “nē”.

IZMĒĢINI ARĪ ZĪLĒŠANAS VEIDU AR VĀRDIEM!

Loading...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...