"Acrulat" SIA 0

Rāmuļu iela 1/1, 1.stāvs, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „ACRULAT” realizē mākslīga akmens pārdošanu. Mākslīgā akmens izmantošanas spektrs ir ļoti plašs. Galvenokārt pircēji šo materiālu izvēlas virtuves galda virsmām, vannas istabas virsmām, palodzēm un sienas paneļiem. Virtuves galda virsmas var būt gan ar iebūvētu izlietni no tā paša materiāla, gan ar cita veida izlietni. Uz galda virsmas ir iespēja izgatavot noteces, un citus noderīgus papildinājumus.

Firmas pamatdarbības sfēra ir SAMSUNG STARON® virsmas materiālu vairumtirdzniecība un apstrāde. Ieskatu materiālu klāstā gūsiet, iepazīstoties ar krāsu paleti. Sev piemērotāko "STARON" krāsu varat izvēlēties www.staron-europe.com.

Piedāvājam arī "Hanex" mākslīgo akmeni.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Acrulat" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Acrulat" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Acrulat
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103369961
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.01.2011
Juridiskā adrese:
Rīga, Slokas iela 205A - 5, LV-1069
Iegūt pilnu juridisko informāciju