"Liberi" SIA 0

Braslas iela 29a, Rīga, LV-1084
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
SIA „LIBERI” ir jauks ģimenes uzņēmums, kurš 2010.gadā izveidoja interneta veikalu Liberi.lv.
Galvenais iedvesmas avots šim solim bija pašu bērni, jo kā zināms, bērniem ir vēlme iegādāties pašu labāko, kvalitatīvāko, veselīgāko utt.
Apavi un apģērbi ir tie, kas ikdienā pavada bērnus visdažādākajās situācijās, nodrošina komfortu, aizsardzību un uztur bērna veselību. Tādēļ, jo īpaši, meklējām Eiropā pārbaudītus, kvalitatīvus zīmolus, kurus jau ir pārbaudījuši un iesaka gan bērnu vecāki, gan eksperti, kā piemēram, ortopēdi...
Anatomiski pareizi apavi ir jo īpaši svarīgi bērnu un pusaudžu augšanas periodā, tāpat arī ortopēdiskas un vieglas mugursomas skolēniem, lai jau pašu skolas gaitu sākumā netraumētu bērna mugurkaulu. Tik pat svarīgi ir arī viegli un īpaši funkcionāli apģērbi, kurus piedāvājam Jūsu izvēlei plašā klāstā.
Mūsu interneta veikals ir paredzēts tiem vecākiem, kuri ar mīlestību un jo rūpīgu attieksmi izturas pret saviem bērniem un pusaudžiem!
Savukārt mūsu darba kritērijs ir Jūsu apmierinātība un novērtējums!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Liberi" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Liberi" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LIBERI
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103289024
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.04.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Dārzciema iela 131 - 36, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju