Teplodar Europe, SIA “SM Global” 0

Latgales iela, Rīga, LV-1063
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Uzņēmums no 2016 gada nodarbojās ar apkures sistēmām.
Šobrīd SM Global ir viena no vadošajām apkures iekārtu tirdzniecības kompānijām Latvijā, kas kopš savas darbības sākuma ir ieguvusi uzticama profesionāļa reputāciju, kas sniedz augstākās kvalitātes pakalpojumus. Mēs cenšamies to attaisnot katrā sava darba posmā: no preces pasūtīšanas līdz apkopei un servisam. Mūsu sortimentā ir pieejams plašs klāsts ar saunas logiem, stikla durvīm, pirts krāsnīm, elektriskajām saunas krāsnīm, apkures krāsnīm, apkures metāla un čuguna katliem, pirts / saunas aksesuāriem un dūmvadiem. Papildus pirts un saunas labiekārtošanai piedāvājam kombinētos un elektriskos ūdens sildītājus (boilerus), kā arī radiatorus, siltumsūkņus un kondicionierus.
Esam organizējuši spēcīgu speciālistu komandu, kas var piedāvāt risinājumus, kas garantē maksimālu atdevi ikvienai situācijai.
Mūsu klientu labās atsauksmes un ieteikumi runā par mums!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Teplodar Europe, SIA “SM Global” CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Teplodar Europe, SIA “SM Global” CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SM Global
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103969700
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.02.2016
Juridiskā adrese:
Rīga, Latgales iela 322, LV-1063
Iegūt pilnu juridisko informāciju