"Mobus", SIA, pasažieru un kravu pārvadājumi 0

Patversmes iela 21, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Vienmēr ceļā kopā ar Jums

MOBUS SIA dibināts 2012. gadā un jau vairākus gadus veiksmīgi saviem klientiem piedāvā pasažieru un kravu pārvadājumus, transporta nomu, piekabju nomu, kā arī teritoriju apsaimniekošanu.

Pasažieru pārvadājumi mums nepieciešami dažādās dzīves situācijās. Varam nodrošināt gan regulārus pasažieru pārvadājumus, kur nepieciešama darbinieku nogādāšana no rīta uz darbu un vakarā uz mājām, gan neregulārus, kur varam aizvest Jūsu draudzīgo kolektīvu tuvākā vai tālākā ekskursijā. Sadarbojamies ar dažādu pasākumu, koncertu organizātoriem un spējam visu vēlmēm piedāvāt vēlamo risinājumu transporta jomā. Esam nodrošinājuši transportu labdarības koncertos- NĀC LĪDZĀS ZIEMASSVĒTKOS, ziemassvētku koncertiem TEV TUVUMĀ, koncertspēle ES ŠONAKT BŪŠU LAIMĪGS, koncerttūre grupai A-EIROPA, NORMUNDS RUTULIS, nodrošinājuši transportu koncertiem ārpus Latvijas, kā TALLINN STAR WEEKEND, RETRO BEST, sniedzot pašu labāko ar Mūms savos koncertos Baltijā un Skandināvijā ir braukuši tādi ārzemju mākslinieki kā BASTA, OKEAN ELZY, SKRILLEX, LORDI, OFFSPRING, SCORPIONS, ROY JONES, KILLERS, SARAH BRIGHTMAN, JASON DONOVAN, THOMAS ANDERS, CARISMA, ANDREA BOCELLI.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Mobus", SIA, kravu un pasažieru pārvadājumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Mobus", SIA, kravu un pasažieru pārvadājumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MOBUS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103548321
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 24.05.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Brīvības gatve 320 - 26, LV-1006
Iegūt pilnu juridisko informāciju