‘’ROGENTA plus’’, autoevakuators, tehniskā palīdzība uz ceļa, 4x4 bezceļa evakuators, off-road 13

Stabu iela 58, Rīga, LV-1011
  • 19Vērtējumu skaits
  • 4,9Vidējais vērtējums
  • Tavs vērtējums
  • Kvalitāte:4,9
  • Cena:4,7
  • Serviss:5
  • Atrašanās vieta:5
Māris SpriņģisPirms 2 dienām

Operativi nogadaja lidz servisam un saremonteja. Attieksme super. Iesaku. /bmw320

Kristiāna KasparePirms mēneša

Lielisks serviss

Veikals AMANDAPirms mēneša

Ko lai saka, pārsteigta par servisu labā nozīmē. Autoevakuators ieradās apmēram 25 minūtēs. Mana mašīna apstājās uz Vanšu tilta pie nobrauktuves uz Olimpiju un mercedesam GL problēmas izrādījās ar elektroniku un nobloķējās visi riteņi. Šoferis palika četrus ratiņus zem riteņiem un meistarīgi darbiņu paveica. Gribu lielu paldies pateikt šoferītim, kas nogādāja ne tikai mašīnu uz servisu bet mani uz mājām turpat netālu. Cena nav tā zemākā, bet šoferis visu paskaidroja no kā veidojās cena, tādā specifiskā autoevakuācijā izmantojot papildaprīkojumu. Ko lai vēl sāku, noteikti iesaku šo uzņēmumu, kas ir zinoši un profesionāli šajā jomā. Kolēģe sākumā ieteica evakuatoru, kas viņai veda, kas ieradās, bet nevarēja aiztransportēt manu auto un tāpēc nācās saukt no 1188.

Aleksandrs PlatonenkoPirms 2 mēnešiem

Ātri pa nakti atbrauca, ar visu palidzēja

Ernests SkultePirms 2 mēnešiem

Viss patika, vispar bez problemam. Ipasi labs zemam masinam!

Daniele D'UrbanoPirms 2 mēnešiem

Excellent service. INTARS very professional and helpful,punctual and efficient. He did all his best in order to accommodate my needs. Strongly recommended.

Toms ButkaPirms 3 mēnešiem

Lielisks servis, šoferīts palīdzēja ar savu akumlātoru atdzīvināt manu bmw un nogādāja to servisā bez ne skrambiņas.

Tanusha GrabovskaPirms 3 mēnešiem

Добрый день!хотела бы поблагодарить Ваш сервис,в особенности водителя Интарса!прибыл вовремя!моя машина (автомат)почему-то))немножко умерла!колеса не подвижны!ничего не работает!водитель с доброжелательным отношением и умением своего дела!предоставил колесные ролики,выполнил работу качественно!доставил машину до нужного места без проблем!очень признательна,Спасибо!

Janis ElsonsPirms 3 mēnešiem

Kārtējo reizi paliku ar savu Range Rover uz ielas (Nekad nepērciet RR). Evakuatora serviss ļoti labs, bija nobloķēta ātrumkārba un vajadzēja izmantot papildus ritentiņus uzvilkšanai, ko arī šoferis nodrošināja. Operatīvi atbrauca, visu lieliski izdarīja un auto ir servisā. Cilvēks patīkams tapēc noteikti iesaku visiem.

Elina RasnacePirms 3 mēnešiem

Lielisks serviss

Gatis ĶēniņšPirms 3 mēnešiem

Profiņi

Janek JakobPirms 3 mēnešiem

Tā nu sagadījās, ka ka dažādās pilsētās un dažādos diennakts laikos 30 minūšu laikā profesionāli nogādāja mūs ar auto uz Rīgu. Respect. Cenas nekož, uzmetām vēl pa virsu par viediem jokiem.

Santa Auziņa - KravalePirms 3 mēnešiem

Ļoti nedraudzīgas cenas , jāmaksā ir dubultā par nobrauktajiem kilometriem , respektīvi, viņi brauc taču atpakaļ un klientam tas ir jāapmaksā . Kopā sanāk ļoti sālīti , viens no dārgākajiem pakalpojumu sniedzējiem Ar karti netika piedāvāts maksāt, 1 naktī saprotot , ka tādas summas skaidrā nevienam nav, likām lādēties kā vienmēr nelaimēs izlādējušos telefonu un pārskaitījām viņa acu priekšā. Sēdvietas ir tikai 2 , protams , mums līdzi bija bērniņš, tam bija jāsēž klēpī uz mūsu atbildību. Pats šoferis un darbinieks bija ļoti atvērts un jauks cilvēks, savu darbu zina perfekti , par to 5 zvaigznes servisā .