"Brain Games" SIA veikals 0

K. Barona iela 55, Rīga, LV-1001
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Īsi par mums

"Brain Games" ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš galda spēles redz kā iemeslu sanākt kopā un pavadīt jēgpilnu laiku. „Brain Games” vīzija ir galda spēļu kļūšana par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā.

Īsi par vēsturi

Uzņēmums tika dibināts 2004. gadā kā „Prāta Spēles”. Ideja par to radās brīdī, kad vairāki draugi spēlēja no ASV atvestos „Katanas ieceļotājus” un spēles azartā aizmirsa pat aiziet uz darbu. Uzņēmumam augot un paplašinoties, to pārdēvēja par starptautiski skanīgo „Brain Games”. Te joprojām strādā lieli galda spēļu entuziasti un nu jau pieredzes bagāti galda spēļu izstrādātāji.

Īsi par tirgu

Brain Games dibināšanas laikā galda spēļu kultūra Latvijā bija lielākoties pazīstama ar tādām spēlēm kā Šahs, Dambrete, Monopols, Riču račs un Cirks. Tobrīd arī sāka ieplūst informācija un zināšanas par jaunām, interesantām spēlēm no ASV, Vācijas, Francijas un pārējās plašās pasaules, taču spēļu klāsts joprojām bija ierobežots.

Kopš dibināšanas brīža „Brain Games” ir strādājis, lai attīstītu galda spēļu kultūru un tirgu Latvijā un Baltijā. Ar katru gadu šis tirgus pieaug par 25%.

Mums ir prieks un gandarījums teikt, ka šodien „Brain Games” ir vadošais galda spēļu uzņēmums Baltijā un ir izveidojis atsevišķu uzņēmumu „Brain Games Publishing”, lai neatlaidīgi paplašinātu galda spēļu klāstu ar jaunām, interesantām, aizraujošām un kvalitatīvām galda spēlēm, radītām tepat Latvijā.

Uzņēmums „Brain Games Publishing” atdalījās no „Brain Games” 2014. gadā kā uzņēmums, kas koncentrējas un nodarbojas tikai ar galda spēļu izgudrošanu, attīstīšanu, veidošanu un galu galā arī publicēšanu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Brain Games galda spēļu klubs" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Brain Games galda spēļu klubs" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
BRAIN GAMES
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003690406
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.07.2004
Juridiskā adrese:
Rīga, Atlasa iela 10, LV-1026
Iegūt pilnu juridisko informāciju