Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas

Ko dāvināt vakariem divvientulībā?

brain-games.lv

brain-games.lv

Galda spēles kalpo kā jautrs un patīkams laika pavadīšanas veids arī divatā. Ja tu dzīvo kopā ar savu otru pusīti un meklē veidu, kā aizpildīt vakarus, varbūt galda spēle būs trāpījums desmitniekā. Drēgnajos un tumšajos ziemas vakaros spēles mājās ieviesīs jauku noskaņu un patīkama satraukuma sajūtu katru reizi, kad jānoņem vāks spēles kastei. Atbildot uz jautājumu, kuru spēli tad izvēlēties, lai pasniegtu to kā dāvanu savai otrajai pusītei, "Brain Games"
pārstāvji piedāvā šos variantus:

1. Patchwork
Šī izskatīgā spēle ir radīta tieši diviem spēlētājiem. Tā ir ļoti viegla, bet tajā pat laikā gana aizraujoša, lai liktu jums gribēt spēlēt vēl un vēl. Spēlē galvenais uzdevums ir sašūt ielāpus uz savas drānas tā, lai spēles beigās būtu pēc iespējas mazāk tukšo lauciņu, jo tie mums atņems sapelnītos punktus. Pogas šeit kalpo gan kā valūta, gan kā uzvaras punkti, tāpēc nāksies atrast to pareizo balansu starp naudas tērēšanu un punktu krāšanu. Daudzi ielāpi mums palīdzēs nopelnīt daudz pogu, taču tie būs dārgāki par citiem. Gājiens vienmēr ir tam spēlētājam, kas uz spēles laukuma atrodas aizmugurē, kas liek piedomāt pie tā, cik tālu uz priekšu iet, lai neļautu aizmugurējam spēlētājam pārāk izpausties savos ielāpu pirkumos. Un tam visam klāt nāk vēl pareizo ielāpu izvēle un novietošana uz savas drānas - visi ielāpi ir līdzīgi tetra figūrām, tāpēc tie "jāšuj" kopā pēc iespējas labāk, neatstājot tukšus lauciņus. Spēle, kas noteikti sagādās jautrus brīžus tumšajos ziemas vakaros.

2. The Mind
The Mind ir kas vairāk par vienkārši spēli. Tas ir eksperiments, kurā mēs nedrīkstam dalīties ar informāciju un komunicēt, unikāla komandas pieredze, kas liks visiem spēlētājiem kļūt par vienotu veselumu, lai pieveiktu visus spēles līmeņus. Spēles komplektā ietilpst kārtis, kas ir numurētas no 1 līdz 100. Katrā līmenī spēlētāji saņem noteiktu daudzumu kāršu - 1. līmenī tā ir viena kārts, 2. līmenī divas kārtis utt. Spēlētāju uzdevums ir pa visiem izspēlēt rokās esošās kārtis augošā secībā. Taču mēs nedrīkstam nekādi komunicēt savā starpā - ne sarunāties, ne dot mājienus ar acīm. Ja kāds izspēlē kārti, kas ir augstāka par kāda cita rokās esošo, tiek zaudēta dzīvība. Ja zaudētas tās visas, arī spēle ir zaudēta. Mums būs jāsaprot, kas notiek otra spēlētāja prātā, jācenšas telepātiski nodot kaut kāda veida mājienus. Spēlē uzvarat, ja tiek pabeigts noteikts līmeņu daudzums, kas atkarīgs no spēlētāju skaita. Un ir arī papildiespējas! Lai arī The Mind var spēlēt 2-4 spēlētāji, tā īpaši labi strādā divatā, tāpēc arī kalpo kā lieliska ideja dāvanai savai otrajai pusītei.

3. Saboteur Duel
Jūsu mājā ir iemīļota spēle "Saboteur", bet gribat to spēlēt arī divatā? Saboteur Duel ir tieši šim mērķim radīta! Tagad jums ir iespēja kā rūķiem sacensties vienam pret otru nebeidzamajā rūķīšu konfliktā par to, cik daudz zelta katram pienākas. Spēles princips paliek tas pats - būvējam ceļus un bloķējam otru, lai nokļūtu pie kārotā zelta. Kurš būs labākais starp abiem, kad vairs nav slēptu lomu un abu mērķi ir zināmi?

4. Kvestu spēles
Ja jums patīk kopīgi lauzīt galvu un risināt dažādas mīklas, tad kvestu spēles būs tieši jums! "Escape room" pieredze galda spēles formātā. "Unlock" un "Exit" būs īstā izvēle. Scenārijs visās spēlēs ir viens - esam nokļuvuši vietā, no kuras par katru cenu ir jāizkļūst, bet, lai to izdarītu, nāksies pildīt dažādus uzdevumus un meklēt pavedienus, kas nebūt nav viegli. Šeit sadarbošanās tiks vērtīgi apbalvota, jo katrs pareizi atrastais slēdzenes kods liks priekā gavilēt. Katrā "Unlock" kastē ir trīs tematiski piedzīvojumi, kam spēlētāji iet cauri ar aplikācijas palīdzību. Un spēlei "Exit" ir 10(!) daļas, taču katra no tām ir spēlējama tikai vienreiz - kvesta laikā nereti spēles elementi tiek plēsti, locīti un aprakstīti, tāpēc tā vairs nebūs lietojama pēc pabeigšanas. Taču tas noteikti ir tā vērts!
Ja “Escape room” vietā ir vēlme iejusties Šerloka Holmsa ādā, kā ļoti laba dāvana būs "Sherlock Holmes: A Consulting Detective", kurā ir jāatrisina 10 noziegumi Viktorijas laikmeta Anglijā. Ejot noziegumam pa pēdām, spēlētāji var apciemot dažādas vietas Londonā, runāt ar cilvēkiem un censties salipināt kopā dažādos pavedienus, lai nonāktu pie kopsaucēja. Un tad ir iespēja redzēt, kā pats Šerloks šo noziegumu būtu atrisinājis. Elpu aizraujoša pieredze nopietniem izmeklētājiem.

5. Puzles
Ja nu tomēr galda spēle nav tas, ko meklē, kā foršs laika pavadīšanas veids divatā ir puzles. Kopīgiem spēkiem salikt, piemēram, 1000 gabaliņu puzli var būt tik brīnišķīga pieredze. Redzēt, kā attēls liekas kopā, kad abi strādājat pie tā. Apvienojumā ar patīkamu fona mūziku, viss process būs ļoti labs veids, kā relaksēties pēc garas dienas. Tiešām unikāla pieredze, kas ir jāpamēģina katram pārim!

Nāc uz Brain Games veikaliem Rīga Plaza, K. Barona ielā 55 vai iepērcies internetā www.brain-games.lv

brain-games.lv

brain-games.lv

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Saturs turpināsies pēc reklāmas

Tev varētu patikt

Saturs turpināsies pēc reklāmas