"SELA" biroja tehnikas salons 0

Tērbatas iela 42/44 - 19, (Ieeja no Ģertrūdes ielas), Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Biroja tehnikas salons SELA dibināts 1994. gadā ar mērķi nodrošināt konkurētspējīgas kopēšanas tehnikas tirdzniecību un servisu Latvijā.
Ņemot vērā straujo informācijas tehnoloģiju attīstību pasaulē, arī mūsu piedāvāto produktu un pakalpojumu klāsts ir stipri paplašinājies un pilnveidojies. Ieejot XXI gadsimtā, mēs piedāvājam arī RexRotary digitālās tehnoloģijas. Paralēli kopēšanas tehnikas tirdzniecībai un apkalpošanai nodrošinām arī faksa aparātu (Canon, Brother), printeru (Canon, RexRotary, HP, Samsung, Epson) un to izejmateriālu (Amerikan Ink Jet, Katun) tirdzniecību, kā arī kopētāju, lāzerprinteru un faksa aparātu tonera kasešu uzpildi. Mūsu jaunums ir firmas Folex visu veidu augstākās kvalitātes tintes papīri, kopētāju un lāzerprinteru plēves, ploteru papīri.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SELA" biroja tehnikas salons CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SELA" biroja tehnikas salons CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
PSC
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103253601
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 14.10.2009
Juridiskā adrese:
Rīga, Tērbatas iela 42/44 - 19, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju