"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis 0

Uriekstes iela 3, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli: līmes, hermētiķi, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas špakteles, pašizlīdzinošie sastāvi, enkurošanas sastāvi, javas un bezrukuma sastāvi betona remontam, pamatņu izveides sastāvi, pretizžušanas membrānas, epoksīda līmes, epoksīda un cementa bāzes šuvju aizpildes sastāvi, hidroizolācijas materiāli, grīdu izveides materiāli un pārklājumi, epoksīda un poliuretāna pārklājumi, dekoratīvās betona grīdas, eksponētā betona izveides produkti, hidrofobizatori, betona piedevas, hidroizolācijas sastāvi; betona krāsošanas un aizsardzības sastāvi; mūru injekciju sastāvi, ruļļveida hidroizolācijas materiāli, uzkausējamā hidroizolācija un pašlīmējošā hidroizolācija, jumtiem, pamatiem u.tml.
Profesionāli produkti ikvienam! SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamās būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotājkompānijas MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Latvijā.
Piedāvājam arī Spānijā ražotas augstas kvalitātes krāsas un aizsargpārklājumus JUNO, kā arī Itālijas ražotāja FILA Solutions virsmu tīrīšanas līdzekļus, akmens un citu materiālu aizsargpārklājumus.
Apkalpošanas teritorija:
Liepāja, Cēsis, Valmiera, Daugavpils, Rēzekne, Dobele, Jelgava, Saldus, Ventspils, Sigulda
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VELVE M.S.TEHNOLOĢIJAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003351482
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.07.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Aldaru iela 12/14, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju