"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis 0

Uriekstes iela 3, Rīga, LV-1005
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Augstākās kvalitātes būvniecības un apdares materiāli: līmes, hermētiķi, remontjavas, virsmu izlīdzināšanas špakteles, šuvju aizpildes sastāvi, hidroizolācijas materiāli, grīdu izveides materiāli un pārklājumi, dekoratīvās betona grīdas, hidrofobizatori, betona piedevas, u.tml. Profesionāli produkti ikvienam! SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" piedāvā, augstākās kvalitātes materiālus gan privātpersonu, gan profesionālu būvnieku vajadzībām, kā arī valsts mēroga hidrotehnisko būvju būvniecībā nepieciešamos būvmateriālus. Kopš 1999. gada SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir pasaulē pazīstamās būvniecības sauso maisījumu un būvķīmijas ražotājkompānijas MAPEI S.p.A., kā arī POLYGLASS S.p.A. hidroizolācijas materiālu oficiālais pārstāvis Latvijā.
SIA “Velve M.S. Tehnoloģijas” ir Mapei oficiālais pārstāvis Latvijā. Piedāvājam augstākās kvalitātes MAPEI javas un bezrukuma sastāvus betona remontam; pamatnes izveides sastāvus; betona un apmestu virsmu izlīdzinošos sastāvus; piedevas javām un betonam; enkurošanas sastāvus; deformācijas šuves; torkretjavas; antigrafiti; mūrjavas; karbonšķiedras materiālus; pretizžūšanas sastāvus; epoksīdsveķu līmes; hidroizolācijas sastāvus; betona krāsošanas un aizsardzības sastāvus; injekcijas u.c.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Velve M.S. Tehnoloģijas" SIA, MAPEI oficiālais pārstāvis CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VELVE M.S.TEHNOLOĢIJAS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
40003351482
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.07.1997
Juridiskā adrese:
Rīga, Aldaru iela 12/14, LV-1050
Iegūt pilnu juridisko informāciju