TBS Travel Agency, Tūrisma aģentūra 0

Dzirnavu iela 91, Rīga, LV-1011
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
TBS Travel Agency ir pilna servisa ceļojumu aģentūra, kas kopš dibināšanas dienas 1993. gadā specializējas korporatīvo un VIP klientu apkalpošanu, nodrošinot visaugstāko personalizēta servisa līmeni un plašu pakalpojumu spektru visā pasaulē.
TBS Travel Agency piedāvā plašu darījuma braucienu produktu klāstu – avio, viesnīcu rezervācijas, vīzu noformēšanu, apdrošināšanu, transfērus, motivējošus braucienus, prāmju un autobusu biļetes, kruīzus un individuālus atpūtas braucienus. Kā arī nodrošinā izdevīgas cenas čarterceļojumiem, grupu un eksotiskajiem ceļojumiem, medusmēneša ceļojumiem, kruīziem, ceļojumiem ar autobusu, atpūtai SPA kūrortos u.c.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
TBS Travel Agency, Tūrisma aģentūra CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
TBS Travel Agency, Tūrisma aģentūra CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
TRANSPORT BUSINESS SERVICE
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50003130851
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 25.05.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 91, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju