"Cīruļi" SIA "Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs" filiāle 0

Cīruļi, Kalvenes pag., Aizputes nov., LV-3442
Darba laiks:
Zoodārza aktuālais darbalaiks šeit: www.rigazoo.lv/lv/filiale-ciruli/darba-laiki-cirulos
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Rīgas Zoodārza filiāle 84Cīruļi, Aizputes novada Kalvenes pagasts.
(N 56b0 34 270, E 21b0 36 664)
"Cīruļos" apciemo lūšus, aļņus, lāčus, vilkus, kiangus, Latvijas zilās govis un vēl daudzus citus savvaļas un mājas dzīvniekus.
Nekas "Cīruļos" nenotiek bez galveno dispečeru lāču saimes ziņas, tāpēc vispirms jāiet sasveicināties ar viņiem. Pēc tam laiku var veltīt gan lūšu, gan arī āpšu ģimenei. Tad var doties tālāk vērot zirgu radinieku kiangu dzīves ikdienu. Šeit 35 hektāru lielā aplokā mitinās pasaulē lielākais nebrīvē mītošo kiangu ganāmpulks. Tālāk aļņi, vilki, plēsīgie putni un meža cūkas. Varbūt kādam uzmanīgam vērotājam palaimējas ieraudzīt Latvijā retāko vardi - mazo un zaļo Eiropas kokvardi, kas "Cīruļu" mitrajās pļavās un dīķos dzīvo itin lielā skaitā.
Bez tam šeit mīt arī vesela virkne dažādu mājdzīvnieku - noslēpumiem un leģendām apvītās Latvijas zilās govis, elegantās Romanovas aitas ar nesaskaitāmiem mazuļiem, mājas lamas, kā arī nedaudz komiskās Hailandes un Galovejas šķirnes govis.
"Cīruļi" ir jauka atpūtas vieta ģimenei, kur lieliski pavadīt laiku iepazīstot dzīvo dabu un pēc steigas pilnās darba nedēļas apstādināt laiku un izbaudīt to. Te ir arī ērtas un omulīgas piknika vietas (grupām - jāpiesaka iepriekš).
"Cīruļu" apmeklētājiem bezmaksas autostāvvieta.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Cīruļi" SIA "Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs" filiāle CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Cīruļi" SIA "Rīgas Nacionālais Zooloģiskais dārzs" filiāle CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103032521
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 06.12.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Meža prospekts 1, LV-1014
Iegūt pilnu juridisko informāciju