"Arborists" SIA 0

Murjāņu iela 38, Rīga, LV-1064
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mūsu filosofija ir par veseliem, skaistiem un sakoptiem kokiem!
SIA "Arborists" ir uzņēmums, kas radies 2003. gadā. Esam pirmais un pieredzējušākais uzņēmums Latvijā, kas nodarbojas specializēti ar koku kopšanu. Mūsu pakalpojumos ietilpst viss, kas saistīts ar koka dzīves ciklu, sākot ar to stādīšanu, vainaga kopšanu un veidošanu, bojājumu novēršanu, līdz pat bīstama koka nozāģēšanai un koksnes šķeldošanai.
Apkalpošanas teritorija:
Rīga, Valmiera, Jēkabpils, Preiļi, Daugavpils, Rēzekne, Aizkraukle, Balvi, Bauska, Dobele, Krāslava, Madona, Ogre, Jūrmala, Sigulda, Siguldas novads, Ādažu novads, Rēzeknes novads, Madonas novads, Daugavpils novads, Jēkabpils novads, Rīgas novads, Krustpils novads, Salas novads, Viesītes novads, Aknīstes novads, Ķekavas novads, Mārupes novads, Salaspils novads, Ogres novads, Aizkraukles novads, Skrīveri, Pļaviņu novads, Neretas novads, Baldones novads, Valmieras novads, Krāslavas novads, Balvu novads, Preiļu novads
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Arborists" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Arborists" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Arborists
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
45403011702
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.03.2003
Juridiskā adrese:
Jēkabpils nov., Jēkabpils, Linarda Laicena iela 2, LV-5201
Iegūt pilnu juridisko informāciju