"MDATA" SIA datortehnika 3

Ganību dambis 24d, Rīga, LV-1005
Darba laiks:
Pasūtījumu pieņemšana bez brīvdienām
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Vairāk nekā 20 gadus SIA MDATA ir vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības datoru un to aprīkojuma piegādātājs. Šobrīd katru mēnesi visā Eiropā, tostarp Baltijas valstīs, mēs apgādājam ar datortehniku vairāk nekā 1000 klientus.
Kā arī, mēs specializējamies korporatīvajā segmentā - sadarbojamies ar valdības klientiem, lieliem, vidējiem un maziem uzņēmumiem. Šajā segmentā mūsu galvenais darbības virziens ir RENEW datoru vairumtirdzniecība.
Kas ir Renew dators?
RENEW ir rūpnīcā atjaunots dators (piemēram, gadījumos, kad produkts pēc pirkuma dažādu iemeslu deļ tika atgriezsts atpakaļ ražotājam, kuru viņš uzreiz diagnostē, un, jā ir nepieciešams, novērš kādu defektu, atjauno to jauna datora stāvoklī un atkal liek to pārdošanā). Jūsu priekšrocības iegādājoties šādu datoru - tas joprojām ir jauns dators, kas atbilst gan jaunajām izskatam, gan aprīkojumam, un tam saglabājas 2 gadu garantija - bet šāda datora cena ir līdz 70% zemāka.
Izmantojot mūsu piedāvātās iekārtas, mūsu klienti risina dažādas biznesa problēmas. Mēs, savukārt, piedāvājam vislabākās cenas, ātrus piegādes laikus un visaptverošus pakalpojumus.

Mūsu personā jūs iegūsit uzticamu kvalitatīvas datortehnikas piegādātāju un partneri.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"MDATA" SIA datortehnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"MDATA" SIA datortehnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MDATA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003435703
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 16.03.1999
Juridiskā adrese:
Rīga, Ganību dambis 7 k-4, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju