"Latvijas Nafta",Degvielas vairumtirdzniecība 0

LUBĀNAS IELA 66, Rīga, LV-1073
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "EAST - WEST TRANSIT" ir uzņēmums ar vietējo kapitālu, kas Latvijas degvielas tirgū darbojas kopš 1996. gada. SIA "EAST - WEST TRANSIT" veic savu darbību zem preču zīmes "Latvijas Nafta".
SIA "EAST WEST TRANSIT" nodarbojas ar benzīna, dīzeļdegvielas, kuģu degvielas, marķētās apkures degvielas, kā arī lauksaimniecības degvielas tirdzniecību. Latvijas teritorijā atrodas trīs SIA "EAST - WEST TRANSIT" naftas bāzes - Rēzeknē, Cēsīs, Liepājā.
Mūsu degvielas uzpildes staciju tīklu veido 44 stacijas, kuras ir stratēģiski izvietotas lai pārklātu Latvijas teritoriju. Piedāvājam degvielas patērētājiem dažādus norēķinu veidus, kā arī izstrādājam individuālu cenu politiku.
Lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu klientu servisu, piedāvājam izmantot uzņēmuma degvielas kartes: atlaižu karte, debetkarte, kredītkarte un "agro" karti lauksaimniekiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Ir reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Latvijas Nafta" degvielas uzpildes stacija Sigulda CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Latvijas Nafta" degvielas uzpildes stacija Sigulda Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
EAST-WEST TRANSIT
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003295522
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 24.05.1996
Juridiskā adrese:
Rīga, Lubānas iela 66, LV-1073
Iegūt pilnu juridisko informāciju