"LINK VEST", SIA 0

Krišjāņa Barona 2 - 18, Baloži, Ķekavas pagasts, Ķekavas nov., LV-2128
Darba laiks:
Biroja darba laiks
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Dzeramais ūdens ”Lasīte” 18, 9L .

Piedāvājam iegādāties dzeramo ūdeni Lāsīte.

Mūsu ražotne atrodās Katlakalnā, Ķekavas nov. „Kalnavoti”.

Cena par gabalu 2, 70 eiro ieskaitot PVN.

Pērkot 3 gab. vai vairāk, cena 2, 50 eiro ieskaitot PVN.

Pudeles cena ir 7, 00 ieskaitot PVN.

Pasūtījumi tiek pieņemti no pl. 9.00-16.00.

Pasūtījumu var izņemt nākamajā dienā no pl. 8.00-21.00 pie apsardzes.
Tālruņi informācijai un pasūtīšanai:
29533459-Kristīne

Dzeramā ūdens, minerālūdens, kvasa e-veikals. Ūdens arī 6 l tilpuma pudelēs. Vairumtirdzniecība. Mazumtirdzniecība. Bezmaksas piegāde, ja pasūtījuma summa ne mazāka kā 50,-EUR.

SIA LINK VEST tika dibināta 2014. gadā un jau ieņēma nozīmīgu pozīciju bezalkoholisko dzērienu ražošanā un vairumtirdzniecībā Latvijas tirgū.

Uzņēmuma galvenais darbības veids ir dzeramā ūdens un bezalkoholisko dzērienu ražošana. Mūsdienīgas iekārtas un paša urbums 111 m dziļumā ļauj mums piedāvāt dzērienus ar unikālu garšu, kas iepatiksies gan pieaugušajiem, gan bērniem.

Mūsu klāstā ir vairāk nekā 50 dzērienu nosaukumi: ūdens Lasite, Kalnavoti, Sudraba kvass Borodinskij, Tarhuna limonādes, Buratino, Mohito u.c.
Mēs ražojam arī produkciju zem private label: dzeramais ūdens 0.5 l, 2 l un 5 l

Ne mazāk svarīga uzņēmuma darbības sastāvdaļa ir vairumtirdzniecība. Mēs rūpīgi izvēlāmies un atvedam produkciju no Itālijas, Polijas, Krievijas, Ukrainas, Baltkrievijas un Baltijas valstīm.

Kopā klāstā ir vairāk nekā 1000 nosaukumu. To skaitā ietilpst gan pārtikas produkti (konservācija, sulas, konditorejas izstrādājumi, piedevas, ātrās gatavošanas produkti), gan nepārtikas preces (sveces, piknika piederumi, dzīvnieku barība, mājas preces).

Mēs strādājam ar lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem, kā arī eksportējam mūsu produkciju uz Vāciju, Lietuvu, Igauniju un vienmēr esam atvērti sadarbībai.

Pateicoties savam autoparkam, mēs piegādājam produkciju jebkurā Latvijas stūrī.

Mēs regulāri sadarbojamies ar Latvijas sporta klubiem un lepni atbalstām mūsu sportistus. Mūsu kompānija uzstājās ar sponsoriem IPON klubu sacensībās (karatē), Džudo klubs KANO un Džudo klubs BoskO (džudo), “Nikars” (futbols) u.c.

Mūsu mērķis: pastāvīgi pilnveidoties, paplašināt piedāvātās produkcijas klāstu, liekot produkta kvalitāti un klienta apmierinātību pirmajā vietā!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"LINK VEST", SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"LINK VEST", SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
LINK VEST
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103396493
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.03.2011
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Baloži, Krišjāņa Barona iela 2 - 18, LV-2128
Iegūt pilnu juridisko informāciju