"Cityfinances" SIA - Kredīts uzņēmumiem 0

Ganību dambis 17a, Rīga, LV-1045
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Cityfinances Kredīts uzņēmumiem ir draudzīgs aizdevums Jūsu uzņēmuma attīstībai un straujākai biznesa izaugsmei. Kredīts uzņēmumiem - Ātrāk, ērtāk un draudzīgāk. Elastīgs atmaksas termiņš līdz 2 gadiem. Noslēdz vienlaicīgi vairākus līgumus Kredīts uzņēmumiem. Bez soda naudas par termiņa pagarināšanu. Bez slēptiem maksājumiem. Faktorings uzņēmumiem - Vienkāršāk nekā saņemt kredītu. Sāc finansēt vienu vai vairākus izrakstītos rēķinus ar faktoringu. Negaidi samaksu no klientiem 30 līdz 120 dienas, saņem to dienas laikā. Cityfinances ir nebanku finansēšanas uzņēmums, kas piedāvā ātrāku, pieejamāku un konkurētspējīgāku aizdevumu maziem un vidējiem uzņēmumiem. Ar Cityfinances pakalpojumiem Kredīts uzņēmumiem, Faktorings, Aizdevums biznesam un Nauda biznesam uzņēmumi var paātrināt biznesa izaugsmi, uzlabot konkurētspēju un apgūt jaunus eksporta tirgus. Pieejamais aizdevuma apjoms no EUR 1 000 līdz EUR 200 000. Novērtē savu laiku, atsakies no augstām izmaksām un sarežģītām atlases procedūrām! Cityfinances izsniegs aizdevumu Tava uzņēmuma straujākai attīstībai!
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Cityfinances" SIA - Kredīts uzņēmumiem CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Cityfinances" SIA - Kredīts uzņēmumiem CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Cityfinances
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103207511
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.12.2008
Juridiskā adrese:
Rīga, Ganību dambis 17A, LV-1045
Iegūt pilnu juridisko informāciju