"Viss", mākslas salons, SIA "Doze L" 0

Lāčplēša iela 2, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA "Doze L" gleznu ierāmēšanas jomā darbojas jau kopš 1994.gada.

Šo gadu laikā uzņēmums ir paplašinājis savu piedāvājuma klāstu, un šobrīd piedāvā:
Ierāmēšanas pakalpojumus, sākot no ierastām lietām - mākslas darbiem, foto diplomiem u.c, līdz netradicionālām lietām - sporta kurpēm, t-krekliem, flīzēm un citām lietām, kas Tev ir nozīmīgas;
Gleznu piekāršanas sistēmas/galerijas stangas - ar plašām izvēles iespējām, lai piemeklētu telpai atbilstošāko, kas dod iespēju pilnveidot un laika gaitā mainīt telpu dizaina elementus, nebojājot sienu apdari. Pateicoties gleznu piekāršanas sistēmām/galerijas stangām, Tev būs iespēja mainīt savu mākslas darbu novietojumu pie sienas pēc sirds patikas un nevajadzēs domāt par caurumiem sienās, kuri var tikt atstāti pēc gleznas noņemšanas;
Gleznas un mākslas darbus;
Spoguļu pasūtīšanu un ierāmēšanu.
Tu vari pasūtīt rāmi ne tikai mūsu salonos, bet tagad arī mūsu interneta veikalā www.dozel.lv.
Izcel savu mākslas darbu ar īpaši izmeklētu un tam piemērotu koka, metāla vai plastikas rāmi un jebkura Tava glezna, fotogrāfija, plakāts u.c. kļūs par īstenu mākslas darbu, kas ne tikai lieliski iederēsies Tavā mājas vai ofisa interjerā, bet arī piešķirs tam īpašu, personisku noskaņu.

Nāc uz SIA "Doze L" Mākslas salonu "Viss" ierāmēšanas darbnīcu un konsultantes palīdzēs atrast tieši Tavam mākslas darbam un vēlmēm atbilstošāko rāmējumu. Un Tu redzēsi, ka pat visnecilākais darbs pēc ierāmēšanas pārtop mākslas darbā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Viss", mākslas salons, SIA "Doze L" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Viss", mākslas salons, SIA "Doze L" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
DOZE L
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003424589
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 23.12.1998
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 3, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju