"SolCraft" SIA 0

Vienības gatve 109, Rīga, LV-1058
Rezervēt pakalpojumu
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
SolCraft ir viens no vadošajiem grāmatvedības un biznesa vadības programmatūras izstrādātājiem Baltijā un piedāvā vienu no populārākajām grāmatvedības programmām Latvijā – FinaWin®.

SolCraft SIA dibināta 1991. gadā uz Plānošanas zinātniski pētnieciskā institūta lietišķās programmēšanas nodaļas pamata un tobrīd bija viena no pirmajām informācijas tehnoloģiju kompānijām Latvijā.

Šobrīd SolCraft ir vairāk nekā 25 gadu pieredze programmatūras un biznesa IT risinājumu izstrādē. Šo gadu gaitā SolCraft ir parādījis sevi kā zinošu ekspertu uzskaites un vadības procesu automatizācijas jomā dažādu nozaru un dažāda lieluma uzņēmumiem, kā arī valsts un pašvaldības institūcijām. Uzņēmumā SolCraft strādā augsti kvalificēti programmētāji, konsultanti un analītiķi ar padziļinātām zināšanām IT, grāmatvedības un uzņēmumu resursu vadības jomās.

SolCraft pastāvīgi pilnveido savus izstrādātos IT produktus, piedāvājot jaunākos un modernākos risinājumus grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmu izstrādes jomā. Savu klientu interesēs pastāvīgi pētām un ieviešam savā programmā FinaWin® jaunākos sasniegumus un inovācijas informācijas tehnoloģiju jomā, tai skaitā Open Source produktus, kuri pilnveido funkcionālās iespējas, būtiski uzlabo ātrdarbību, atvieglo lietotāju darbu un ievērojami samazina programmas cenu. SolCraft piedāvātie IT risinājumi palīdz uzņēmumiem un organizācijām būtiski paaugstināt iekšējās kontroles un vadības sistēmas efektivitāti, kā arī saglabāt biznesa ekonomisko drošību, noturību un stabilitāti.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"SolCraft" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"SolCraft" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SOLCRAFT
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003048719
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.12.1991
Juridiskā adrese:
Rīga, Vienības gatve 109, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju