"Mercell Latvia" SIA, Iepirkumu monitorings un iepirkuma procesa optimizācija 0

Dzirnavu iela 37 - 43, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Mercell ir elektroniska iepirkumu platforma, kurā tiek apkopota informācija par visiem publiskā sektora iepirkumu konkursiem visās nozarēs, visā Eiropā. Ik dienu informācija par aktuālajiem publiskā un komercsektora iepirkumiem tiek nosūtīta e-pastā potenciālajiem piegādātājiem, atbilstoši darbības jomai un interesēm. Mēs palīdzam piegādātājiem, nodrošinot tikai viņiem svarīgo informāciju ērtā un strukturētā pārskatā. Vidēji dienā mēs informējam par aptuveni 2500 iepirkumiem.

Mercell atradīsiet, gan publiskā sektora iepirkumu paziņojumus, gan Mercell iepirkumu platformā organizētus iepirkumu konkursus no publiskā un komercsektora iepirkumu veicējiem. Mēs palīdzēsim Jums uzzināt par uzņēmumiem, kuri vēlās iegādāties preces un pakalpojumus Jūsu nozarē.

Palīdzība un konsultācijas

Mūsu darbinieki profesionāli un ar izpratni dalīsies gandrīz 20 gadu pieredzē par un ap iepirkumu procedūrām.

Mercell lietotāja sagatavošana darbam

Mūsu konsultanti palīdzēs un ieteiks labākos risinājumus, lai Jūs saņemtu nepieciešamo informāciju par Jums svarīgajiem iepirkumiem.

Iespēja atrast piegādātājus

Mēs sniedzam Jums iespēju ne tikai pārdot, bet arī iegādāties nepieciešamās preces un pakalpojumus, informējot atbilstošās nozares piegādātājus.

Eksports uz ārzemēm

Mēs strādājam Baltijas un Skandināvijas valstīs. Ja nepieciešams, katru rītu saņemsiet jaunākās ziņas par Jums svarīgo nozaru iepirkumiem no Baltijas un Skandināvijas valstu iepirkumu veicējiem.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Mercell Latvia" SIA, Iepirkumu monitorings un iepirkuma procesa optimizācija CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Mercell Latvia" SIA, Iepirkumu monitorings un iepirkuma procesa optimizācija CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
MERCELL LATVIA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003883656
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.12.2006
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 37 - 43, LV-1010
Iegūt pilnu juridisko informāciju