SIA "VAK-BA" veikali "Instrumenti" 0

F. Sadovņikova iela 13, Rīga, LV-1003
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „VAK-BA” dibināta 1993. gadā ar mērķi veidot uzņēmumu, kas nodarbosies ar patērētāju apgādi ar metālapstrādes un citiem tehniskajiem instrumentiem. Šis uzdevums tiek veiksmīgi realizēts. Uzņēmums jau daudzus gadus nodarbojas ar metālapstrādes instrumentu u.c. darbarīku un instrumentu mazumtirdzniecību. Mēs piedāvājam instrumentus un darba rīkus gan profesionāļiem, gan amatieriem un iesācējiem. Uzņēmuma piedāvātajā sortimentā ir rokas instrumenti atslēdzniekiem, frēzētājiem un virpotājiem, abrazīvie un dimanta instrumenti, kā arī mērinstrumenti, elektroinstrumenti, kokapstrādes un celtniecības instrumenti. Mūsu veikalos Rīgā, Firsa Sadovņikova ielā 13, var iegadāties tādu ražotāju kā MITSUBISHI MATERIALS, TYROLIT, RUKO, VÖLKEL, WERA, RENNSTEIG, KNIPEX, BESSEY, NEXUS, PROXXON, FESTOOL, MIB MESSZEUGE, BISON-BIAL, MILWAUKE , GRAVUREM u.c. instrumentus un piederumus. Šobrīd turpinām slēgt piegādes līgumus ar atzītiem Eiropas valstu metālapstrādes instrumentu ražotājiem, lai varētu patērētājiem piedāvāt arvien plašāku instrumentu klāstu.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
SIA "VAK-BA" veikali "Instrumenti" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
SIA "VAK-BA" veikali "Instrumenti" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VAK-BA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003161031
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.11.1993
Juridiskā adrese:
Ķekavas nov., Baloži, Smilšu iela 4 - 49, LV-2112
Iegūt pilnu juridisko informāciju