Lavandas saimniecība "LavenderVilla" 0

Mārsili, Grobiņas pagasts, Grobiņas nov., LV-3430
Darba laiks:
Obligāta iepriekš pieteikšanās pa tālruni
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Klusā lauku teritorijā un priežu jaunaudzes ielokā, atrodas ģimenes uzņēmums ar videi draudzīgu saimniekošanas filozofiju - "LavenderVilla". Teritorijā ir izveidots lavandas lauks un lavandas labirints ar ~ 6000 lavandas stādiem, divas brīvdienu mājiņas, pasākumu organizēšanas ēka, pirts, suvenīru veikaliņš, bērnu rotaļu laukums, labiekārtotas telts vietas un dīķis.
Lavandas saimniecība apmeklētājiem piedāvā iespēju iepazīties ar lavandas auga audzēšanas un pārstrādi, tai skaitā ēteriskās eļļas destilēšanas procesu, kā arī apmeklētājiem ir iespēja uzņēmuma ražotos lavandas produktus.
Lavandas atmosfēra, svaigais priežu gaiss un lauku miers ir rodams vien 4 km attālumā no Grobiņas pilsētas un 15 km no Liepājas pilsētas centra.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Lavandas saimniecība "LavenderVilla" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Lavandas saimniecība "LavenderVilla" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
ZOOVILLA
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
42103065380
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 03.05.2013
Juridiskā adrese:
Grobiņas nov., Grobiņas pag., "Mārsili", LV-3430
Iegūt pilnu juridisko informāciju