"Skārda Serviss" SIA 0

V. Baloža iela 13a, Valmiera, LV-4201
Apraksts:
Jumta segumi - tirdzniecība, uzstādīšana Valmierā, Vidzemē, Latvijā.
SIA "Skārda Serviss" ir vadošais uzņēmums Vidzemē jumtu segumu pārdošanas, jumtu montāžas un skārdniecības jomā. Uzņēmums piedāvā pilna servisa jumta montāžas darbus, kas sevī ietver objekta uzmērīšanu, konsultāciju, darba izmaksu izstrādi, jumta konstrukcijas izbūvi, vecā jumta seguma demontāžu, membrānas ieklāšanu, jumta latojuma montāžu, dažāda veida jumta seguma ieklāšanu, jumta pārkares apdari ar apdares dēļiem un lietus ūdens noteksistēmas un jumta drošības elementu montāžu. Uzņēmums veic arī standarta un nestandarta skārda detaļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, skārda lokšņu griešanu, ciršanu un pārdošanu, kā arī veic dažādus nestandarta skārda restaurācijas darbus.
SIA "Skārda Serviss" birojs atrodas Valmierā, V. Baloža ielā 13a, bet uzņēmuma darbība aptver visu Vidzemes teritoriju. Uzņēmumā strādā profesionāļu komanda ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi.
SIA "Skārda Serviss" ir Somijas uzņēmumu Weckman un Orima oficiālie pārstāvji Latvijā.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Skārda Serviss" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Skārda Serviss" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SKĀRDA SERVISS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
44103055249
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 20.04.2009
Juridiskā adrese:
Kocēnu nov., Kocēnu pag., Kocēni, Ozolu iela 22, LV-4220
Iegūt pilnu juridisko informāciju