"Finance 360" SIA filiāle "Pulksteņu Lombards" 0

Tērbatas iela 41/43 - 2, Rīga, LV-1011
Likvidēts
Darba laiks:
Pirms apmeklējuma obligāti piezvaniet! Sestd. pēc vienošanās.
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Aizņēmums pret pulksteņa ķīlu.
Nonākot grūtā dzīves situācijā, atrisinājums vienmēr ir tieši saistīts ar finansēm, cilvēki bieši zaudē modrību un dzenoties pakaļ lielai naudai var zaudēt vēl vairāk. Patiešām, grūti ir sakopot domas, kad notiek kaut kas negaidīts. Kā likums cilvēki šādās situācijās nereti nonāk pie privātiem pārpircējiem, kas piedāvā pavisam nelielas naudas summas vai arī krāpnieku rokās, kas sasola steidzami un daudz, bet gala rezultātā tā arī ar izstrādājumu pazūd.
Daudzi šo izstrādājumu īpašnieki ir pārliecināti, ka lombardā viņiem obligāti piedāvās pazeminātu cenu. Tas tā nav. Mūsu lombards nekad nekrāpj savus klientus, jo reputācija- tas priekš mums ir svarīgākais!
Mēs cenšamies piedāvāt klientam maksimāli pieņemāko samaksas variantu. Nākas meklēt zelta vidusceļu. Ja jums ir nepieciešamība pārdot pulksteni, bet tas nav steidzami, jūs varat izmantot pakalpojumu "komisijas veikals". Tādā veidā jūs pārdosiet savu izstrādājumu par tādu vērtību, kas jums šķiet adekvāta.
Garantējam profesionālu, ātru un objektīvu vērtējumu pieņemot ķīlā jūsu izstrādājumu.
Pieņemot izstrādājumu ķīlā, mēs saglabājam pilnīgu konfidencialitāti un sniedzam tam nevainojamus uzglabāšanas nosacījumus.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Finance 360" SIA filiāle "Pulksteņu Lombards" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Finance 360" SIA filiāle "Pulksteņu Lombards" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SIA "Finance 360" filiāle "Pulksteņu eksperti"
Statuss:
Likvidēts
Juridiskā informācija:
Filiāle
Reģistrācijas numurs:
40103581697
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 30.08.2012
Juridiskā adrese:
Rīga, Matīsa iela 35 - 1, LV-1001
Iegūt pilnu juridisko informāciju