"Oāze" SIA 0

Gulbju iela 42, Jūrmala, LV-2008
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „Oāze” piedāvā palīglīdzekļus dzīves kvalitātes uzlabošanai pacientiem ar kustību traucējumiem un pacientiem rehabilitācijas periodā.

Mēs piedāvājam pārvietošanās palīglīdzekļus, pacietu aprūpes palīglīdzekļus, mehāniskās vai elektriskās fukcionālās gultas un matračus.Iespējams preces iegādāties vai nomāt. Piedāvājam arī riteņkrēslus pieaugušajiem un bērniem, palīglīdzekļus cilvēkiem ar kustību trauējumiem, elektriskās un mehāniskās funkcionālās gultas.

Ja prece nav mūsu noliktavā, to iespējams izvēlēties pēc kataloga. Mūsu sadarbības parteri preci piegādās dažu dienu laikā.

Piedāvātie palīglīdzekļi Jums palīdzēs pārvietoties, veikt ikdienas aprūpi un atvieglos sadzīvi pēc operācijām, traumām, kā arī palīdzēs atvieglot rehabilitācijas procesu pēc smagu slimību pārciešanas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Oāze" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Oāze" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Oāze
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas nummurs:
49203003982
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 10.08.1993
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Gulbju iela 42, LV-2008
Iegūt pilnu juridisko informāciju