"Skava M" SIA, metālmāksla un kalumi 0

Kursīšu iela 22, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167
Darba laiks:
Pēc vienošanās
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
Kaltu žogu izgatavošana, vārtu izgatavošana, margu izgatavošana, Taisām arī kāpnes, kaltas mēbeles un interjera priekšmetus, restes, karogu turētājus, vējrādītājus, kamīnus, kamīnu piederumus, pirts krāsnis, dārza nojumes, jumtiņus un terases, lustras, lampas, lukturus un laternas, un jebkādus speciālpasūtījumus kalumiem.

Taisām arī priekšmetus no dzelzs, nerūsējošā tērauda, misiņa vai citiem materiāliem bez kaltiem elementiem – dažādas palīgkonstrukcijas (skaņu iekārtu stiprināšanai, nojumēm, angāriem, celtņu sistēmām, u.c.), režģus, nožogojumus, tehniskas kāpnes un lūkas, kronšteinus un stiprinājumus. Mums ir arī specifiska iekārta spirālveida margu cauruļu valcēšanai, kuras pasūta kāpņu un margu ražotāji.

Mūsu uzņēmums veidojies ap īpašnieku Māri Spranci un viņa inženiera un kalēja zināšanām. Viņš ieguvis augstāko izglītību mehānikas un mašīnbūves jomā, kā arī ļoti ilgstošu mācību un darba pieredzi amatniecībā – sākotnēji darbā ar rotām un juvelierizstrādājumiem, vēlāk jau lielākiem interjera priekšmetiem un pēdējās desmitgades darbā ar lielākiem formātiem. Bija viens no pirmajiem Kalēja amata meistariem Latvijā un šobrīd ir viens no meistariem, kurš izskata un vērtē jaunos zeļļu un meistaru pieteikumus kalēja amatam.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Skava M" SIA, metālmāksla un kalumi CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Skava M" SIA, metālmāksla un kalumi CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
SKAVA M
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003295113
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 22.05.1996
Juridiskā adrese:
Mārupes nov., "Mednieki", LV-2167
Iegūt pilnu juridisko informāciju