"VAG Technics" SIA 0

Mazā Rencēnu iela 8, Rīga, LV-1073
Darba laiks:
Darba laiks pēc vienošanās
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv
Apraksts:
Kompānija VAG Technics nodarbojas ar dažādu veidu un sarežģītības, detaļu izgatavošanu ar mūsdienīgām CNC metālapstrādes iekārtām. Mēs strādājam ar tādiem materiāliem, kā plastikāts, titāns, tērauds, nerūsējošais tērauds, alumīnijs. Mums svarīgs ir katrs klients, tapēc strādājam gan ar lielām kompānijām, gan ar individuāliem klientiem visā Eiropā.
Lai izgatavotu detaļu mums ir nepieciešams, rasējums, modelis vai paraugs. Ja pasūtītājs nevar nodrošināt nepieciešamo dokumentāciju, mums ir diplomēts darbinieks, kurš var sagatavot visu nepieciešamo dokumentāciju projekta izpildei. Pēc tā mēs izvērtēsim optimālo izgatavošanas tehnoloģiju: materiālu, instrumentu, aprikojumu, iekārtas veidu. Kas ļaus izgatavot pasūtījumu norunātajos termiņos.
Visi darbi norit ar augstas precizitātes CNC metālastrādes darbagaldiem. Mēs izmantojam, tikai ar laiku pārbaudītus instrumentus, tapēc visas detaļas būs atbilstošas tehniskajām specifikācijām, izmēriem un pielaidēm.
Kompānija patstāvīgi pilnveidojas un attīstās ražošanas procesu sfērā. Kā pamats tam ir tehniski izglītots un enerģisks darba kolektīvs. VAG Technics SIA - tā ir kvalitātes garantija.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"VAG Technics" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"VAG Technics" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VAG Technics
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103275170
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 19.02.2010
Juridiskā adrese:
Rīga, Andromedas gatve 5A - 45, LV-1084
Iegūt pilnu juridisko informāciju