"Jumets" SIA 0

Salamandras iela 1, Rīga, LV-1024
Apraksts:
Kompānija "JUMETS" nodarbojas ar metāllūžņu iepirkšanu Latvijā no 2000 gada. Kopš tā laika mēs esam uzkrājuši lielu pieredzi krāsaino un melno metāllūžņu pieņemšanā un pārstrādē, kā arī esam nopelnījuši uzticību tūkstošiem klientu, no kuriem lielākā daļa atgriežas pie mums atkal un atkal. Tas tika iespējams pateicoties mūsu darbiniekiem, kuri ir augsti kvalificēti speciālisti savā jomā.

Mūsu klientiem, mēs garantējam efektivitāti darbā, godīgumu, vienmēr augstas cenas metāllūžņiem un individuālu pieeju katram klientam. Mūsu darbinieki precīzi noteiks jūsu metāllūžņu kategoriju, svaru un aprēķinās to vērtību.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Jumets" SIA CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Jumets" SIA CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
JUMETS
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003516559
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 02.11.2000
Juridiskā adrese:
Rīga, Salamandras iela 1, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju