"Jūrmalas namsaimnieks" SIA 0

Dubultu prospekts 3, Jūrmala, LV-2015
Darba laiks:
Centrālā biroja un klientu apkalpošanas centrs (Pusdienu pārtraukums 13.00 - 13.45)
 • Pr
 • Ot
 • Tr
 • Ce
 • Pk
 • Se Slēgts
 • Sv Slēgts
Speciālistu pieņemšana
 • Pr
 • Ot
 • Tr Slēgts
 • Ce
 • Pk Slēgts
 • Se Slēgts
 • Sv Slēgts
Apraksts:
SIA „Jūrmalas namsaimnieks” ietilpst uzņēmumu grupā „Civinity”, kas jau vairāk nekā 20 gadus klientiem sniedz dažādus ēku administrēšanas un tehniskās uzturēšanas pakalpojumus.

Mēs piedāvājam kvalitatīvu un profesionālu palīdzību ēku apsaimniekošanā atbilstoši klientu konkrētajām vēlmēm un vajadzībām. Mūsu uzņēmums atbilst starptautiskajiem apkalpošanas un darbu izpildes kvalitātes standartiem. Mūsu piedāvājumā ir kompleksi namu apsaimniekošanas risinājumi, tādēļ klientiem vairs nav jātērē resursi dažādu pakalpojumu sniedzēju darbības saskaņošanai, bet šo koordinēšanu atstāt mūsu ziņā un saņemt no mums visaptverošu palīdzību ēku apsaimniekošanā un uzturēšanā.

Saviem klientiem mēs vienmēr veltām vislielāko uzmanību, tādēļ mūs atrod aizvien vairāk jaunu klientu un sadarbības partneru. Šādi tiek nodrošināta mūsu izaugsme un attīstības stabilitāte. Elastīgs darba grafiks un darbinieku profesionalitāte garantē mūsu veikto darbu kvalitatīvu un ātru izpildi. Bagātīgā pieredze, nemitīga ekspertu zināšanu uzkrāšana un jaunāko tehnoloģiju pielietošana – tās ir priekšrocības, ko augstu vērtē mūsu klienti. „Civinity” grupas mērķis – būt uzticamiem partneriem, kas palīdz klientiem ietaupīt daudz laika un naudas.
Nozare:
 • Namu apsaimniekošana
Produkti:
nekustamo īpašumu pārvaldība nekustama īpašuma uzturēšana apsaimniekošana nekustamā īpašuma apsaimniekošana uzturēšana Apkalpošana Rīgā un tās apkārtnē Kāpņu telpu koplietošanas telpu ikdienas uzkopšana Kāpņu telpu koplietošanas telpu ģenerāltīrīšana Teritorijas ikdienas uzkopšana Zāles pļaušana lapu vākšana Apstādījumu kopšana zālāju uzturēšana un apzaļumošana Sniega tīrīšana Sniega izvešana apledojuma likvidēšana Deratizācija dezinsekcija ēkas un teritorijas uzkopšana tehniskā ēkas uzturēšana Elektroapgādes sistēmas un apgaismojuma uzturēšana Siltumapgādes sistēmas tehniskā apkalpošana Gāzes apgādes sistēmas tehniskā apkalpošana Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas tehniskā apkalpošana Ventilācijas un dzesēšanas sistēmas tehniskā apkalpošana Liftu tehniskā apkalpošana Sīkie remonta darbi Ēkas konstruktīvo elementu uzraudzība Avārijas dienests 24 h diennaktī Enerģētika pakalpojumi Kopīpašuma pārvaldīšana un administrācija Komunālo pakalpojumu piegāde un līgumu slēgšana Ēkas finansu uzskaites nodrošināšana Darbu izpildes kontrole Parādu piedziņa juridiskais atbalsts lietvedība Kopīpašuma sapulču organizēšana Klientu apkalpošanas centrs 24 h diennaktī Remontdarbu organizēšana dzīvokļu īpašnieku lēmumu īstenošana Ēkas uzskaites un tehnisko dokumentu kārtošana reģistrācijas žurnālu uzturēšana un aizpildīšana Konsultācijas nodokļu apkures karstā ūdens piegādes kā arī teritorijas un telpu uzkopšanas jautājumos Līgumu slēgšana ar namīpašuma uzturēšana komunālo pakalpojumu sniegšana pakalpojumu iepirkumu konkursu organizēšana Ietvju celiņu vai cita ceļu seguma tīrīšana Telpu uzkopšana Zālāja uzturēšana Apzaļumošanas darbi Iekštelpu interjera uzturēšana Koplietošanas ceļu apgaismojuma sistēmu uzturēšana Apkures karstā ūdensvada sistēmas Gāzes sistēmas Ūdensvada sistēmas Kanalizācijas sistēmas
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Jūrmalas namsaimnieks" SIA, klientu centrs "Sloka" CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Jūrmalas namsaimnieks" SIA, klientu centrs "Sloka" CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Jūrmalas namsaimnieks
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003426429
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 11.01.1999
Juridiskā adrese:
Jūrmala, Dubultu prospekts 3, LV-2015
Iegūt pilnu juridisko informāciju