"Avārijas brigāde" izklaides parks 1

ABpark, Lēdmanes pag., Ogres nov., LV-5011
Darba laiks:
Darba laiks 04.09 – 1.10.2023
  • pirmd. Slēgts
  • otrd. Slēgts
  • trešd. Slēgts
  • ceturtd. Slēgts
  • piektd. Slēgts
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
ABpark atrodas tikai stundas brauciena - 60km attālumā no Rīgas, autoceļa Tīnūži-Koknese malā tieši pretī nobrauktuvei uz Lēdmani.
Izklaides parks “Avārijas brigāde” - ABpark ir lieliska vieta, kur pavadīt laiku aktīvi un radoši visai ģimenei.
ABpark aicina gan lielos gan mazos piedzīvojumu meklētājus izbaudīt kādu no vairāk kā 30 atrakcijām, lielākajā izklaides parkā Baltijā. Izstaigājot dinozauru taku, varēsiet gan iepazīt, gan nofotografēties pie dažādiem dinozauriem, savukārt Cālis.lv stāstu taka piedāvā izbaudīt slavenās leļļu mākslinieces Vladlenas darbus. Neizpaliekoša apmeklējuma sastāvdaļa ir Avārijas brigādes tematiskās pilsētiņas iepazīšana.
Aktīvākai atpūtai izdzīvojiet kādus no virtuālās realitātes piedzīvojumiem, piedalieties lāzertaga mačos, izbraukājiet ar elektroautodromu vai velokartiem.
Veldzējoties no karstuma, piedāvājam izklaidēties ERGO piepūšamajā ūdens pasaulē vai ūdens strūklaku laukumā. Varat ķert vēju ABpark dinamiskākajās atrakcijās - Twister, EHR Surf, Ķēžu, 360 grādu svārstā.
Ļoti patīkamas, bet ne tik vēderu kutinošas emocijas varēsiet izbaudīt citās klasiskajās atrakcijās – Priecīgā ķengura tornī, lidmašīnu vai zirdziņu karuselī, mazajā ķēžu karuselī.
Vienmēr pozitīvas atmiņas sagādās virvju šķēršļu trase, minigolfs un nesteidzīga atpūta uz ūdens vai lecamajiem spilveniem.
Apmeklējuma laikā piedāvājam iestiprināties ar uzkodām vai siltajiem ēdieniem kādā no parka kafejnīcām. Par parkā piedzīvotajiem mirkļiem atgādinās ABpark suvenīri, kurus var iegādāties parka suvenīru veikalā, lai vēl ilgi atgādinātu par parkā piedzīvotajiem mirkļiem.
Ieejas biļetē ir iekļautas visas atrakcijas visas dienas garumā.
Dienas ieejas biļetes cena ir 25 EUR, gan kasē, gan pērkot internetā: https://www.abpark.lv/pirkt-bileti
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Avārijas brigāde" izklaides parks CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Avārijas brigāde" izklaides parks CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Latvian amusement agency
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
50103925661
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 28.08.2015
Juridiskā adrese:
Ogres nov., Lēdmanes pag., "ABpark", LV-5011
Iegūt pilnu juridisko informāciju