"Dr. Beinerts" SIA, Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu lieltirgotava 0

Institūta iela 4, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd. Slēgts
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
"Dr. Beinerts" SIA Mazgāšanas un dezinfekcijas līdzekļu lieltirgotava piedāvā iegādāties tīrīšanas, kopšanas un dezinfekcijas līdzekļus visām nozarēm. Mazgāšanas, tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu Clover Chemicals ražotā produkcija ir profesionāla, tai pat laikā viegla lietošanā. Tās daudzveidīgais klāsts, pielietojums un koncentrācijas ir tik plašas, ka ik katram klientam tiek atrasts piemērotākais risinājums. SIA Dr.Beinerts augsti vērtē Clover Chemicals piešķirtās tiesības būt vienīgajam izplatītājam Baltijas valstīs un tik pat atzinīgi ir novērtējama Clover Chemicals nepārtrauktā izaugsme un videi draudzīgā attieksme produkcijas ražošanā. Latvijā šī zīmola produkciju izmanto gan veterinārmedicīnas iestādēs, gan vadošās galvaspilsētas viesnīcās, gan restorānos un kafejnīcās, gan pārtikas ražošanas uzņēmumos, pat medicīnas iestādēs, jo dezinfekcijas līdzekļi ir saņēmuši visu nepieciešamo sertifikāciju, lai cilvēki būtu droši par savu veselību. SIA Dr.Beinerts seko līdzi visām nozares tendencēm, lai nodrošinātu visu nepieciešamo tīras, estētiskas un drošas vides nodrošināšanai. Clover Chemicals katalogs ir izstrādāts pēc iespējas pārredzamāk, atvieglojot klienta izvēli, atliek tikai zināt kādas telpas ir nepieciešams uzkopt, mazgāt vai tīrīt. Un ja darba procesā rodas jautājumi vai precizējumi vienmēr pastāv iespēja sazināties ar SIA Dr.Beinerts personālu, lai vienotos par optimālāko variantu un līdzekļu pielietojumu tieši Jūsu uzņēmuma darbības sfērai un tīrīšanas specifikai.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dr.Beinerts
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003717058
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.12.2004
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Institūta iela 4, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju