"Tet" SIA ofiss 13

Dzirnavu iela 105, Rīga, LV-1011
Apraksts:
Atvērts un cilvēcīgs tehnoloģiju zīmols, kas strādā, rada, eksperimentē un rūpējas, lai praktisks labums no jaunākajām tehnoloģijām būtu pieejams katram no mums - kā darbā, tā arī ikdienas dzīvē. Tet piedāvā plašu pakalpojumu klāstu gan privātpersonām, gan biznesam.

Šajā adresē nav iespējams veikt pakalpojumu pieteikšanu vai atteikšanos no tiem, iekārtu maiņu, saņemšanu, nodošanu vai pārbaudi, iegādāties tehniku, kā arī risināt ar pakalpojuma rēķiniem un līgumiem saistītos jautājumus. Iepriekšminēto darbību veikšanai lūdzam apmeklēt kādu no Tet veikaliem.

Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Tet veikals (T/C Spice Home) CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Tet veikals (T/C Spice Home) CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Tet
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003052786
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 09.01.1992
Juridiskā adrese:
Rīga, Dzirnavu iela 105, LV-1011
Iegūt pilnu juridisko informāciju