Daudzprofilu medicīnas centrs SIA “Veselības centrs 4” 0

K. Barona iela 117, Rīga, LV-1012
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd. Slēgts
Apraksts:
„Veselības centrs 4” ir ambulators daudzprofilu medicīnas centrs ar mūsdienīgām diagnostikas, ārstēšanas, profilakses un rehabilitācijas iespējām.
„Veselības centrs 4”, strādājot komandā, piedāvā īpaši kvalitatīvu un daudzveidīgu diagnostiku, diferencētu ārstēšanu un rehabilitāciju katram klientam individuāli, ko palīdz nodrošināt arī modernais tehnoloģiskais aprīkojums.
„Veselības centrs 4” nepārtraukti attīstās, sekojot medicīnas zinātnes sasniegumiem, tehnoloģiskajam progresam un laikmeta tendencēm jaunu pakalpojumu jomā. Citu medicīnas iestāžu un poliklīniku vidū izceļas ar kompetenci un drosmi ieviest praksē jaunākos medicīnas zinātnes sasniegumus, tādējādi kļūstot par atsevišķu medicīnas un skaistumkopšanas metožu aizsācējiem Latvijā un visā Baltijas reģionā.
„Veselības centrs 4” darba kvalitātes, pakalpojumu sniegšanas operativitātes un informācijas aprites ātruma nodrošināšanas īpašais balsts ir ""Veselības centrs 4"" IT risinājumi.
„Veselības centrs 4” ir plašs filiāļu un saistīto uzņēmumu tīkls, bez kura šobrīd nav iedomājama Latvijas medicīnas un skaistumkopšanas vide. Daudzas no šīm filiālēm cilvēki nesaista ar izveidotāju, taču „Veselības centrs 4” ir un paliek šo filiāļu tīkla „sirds”. Piemēram, Latvijā plaši pazīstamas filiāles - „Dermatoloģijas klīnika” (DK), „Baltijas Vēnu klīnika” (BVK), estētiskās medicīnas klīnika „4. Dimensija”, kā arī „Juglas klīnika” un „Diagnostikas centrs”, „Vakcinācijas dienests”, „Kardioloģijas dienests”, „Arodveselības nodaļa” u.c. ""Veselības centrs 4"" ir viena no nedaudzajām privātajām ārstniecības iestādēm Latvijā, kas ieguvusi starptautisko ISO sertifikātu. Starptautiskās kvalitātes vadības sistēmas sertifikāts saskaņā ar standartu ISO 9001:2015 piešķirts ""Veselības centrs 4"" filiālēm ""Baltijas Vēnu klīnika"", ""Dermatoloģijas klīnika"", ""Juglas klīnika"", SIA ""Veselības centrs 4"" Diagnostikas nodaļai, estētiskās medicīnas klīnikai ""4. Dimensija"", ""Veselības centrs 4"" grupas uzņēmumiem ""Vizuālā diagnostika"" un ""Capital Clinic Riga"". “Veselības centrs 4” ieguvis 1. vietu gan 2017. gada, gan 2016. gada “Uzņēmumu Reputācijas Tops” sadaļā ""Sabiedriskie, sociālie un individuālie pakalpojumi"", savukārt 2015. un 2013. gadā “Veselības centrs 4” ieguvis Latvijas ārstniecības iestāžu Kvalitātes balvu. „Veselības centrs 4” un tā filiāļu kontakti atrodami šeit: https://vc4.lv/
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
SIA “Veselības centrs 4” Rehabilitācijas nodaļa CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
SIA “Veselības centrs 4” Rehabilitācijas nodaļa CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
VESELĪBAS CENTRS 4
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003188233
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 29.03.1994
Juridiskā adrese:
Rīga, Krišjāņa Barona iela 117, LV-1012
Iegūt pilnu juridisko informāciju