"Dr. Beinerts" SIA, Diennakts veterinārā aptieka 0

Ģertrūdes iela 101, Rīga, LV-1009
Darba laiks:
  • pirmd.
  • otrd.
  • trešd.
  • ceturtd.
  • piektd.
  • sestd.
  • svētd.
Apraksts:
Diennakts veterinārā aptieka.
"Dr. Beinerts" SIA Diennakts veterinārā aptieka ar bezmaksas stāvvietu pagalmā ir vieta, kur jūs variet iegādāties savam dzīvniekam veterinārārstu nozīmētās veterinārās zāles, veterinārās barības, papildbarības un kopšanas līdzekļus. Aptiekas personāls un veterinārārsti gatavi sniegt atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem par veterināro zāļu lietošanu, devām, par barības izvēles pamatotību un tās sastāvā esošajiem komponentiem, kas nepieciešami tieši Jūsu dzīvniekam. Lai padarītu mājdzīvnieka dzīvi rotaļīgāku, komfortablāku un veselīgāku, aptiekā pie speciāla stenda var iegādāties dažādas rotaļlietas, mājdzīvnieku mājiņas un būrīšus, dizainiskas kakla siksniņas un citus „priekus” mājdzīvniekam. Pie mums var iegādāties vadošo pasaules uzņēmumu ražoto produkciju - HILL'S, ROYAL CANIN, BROCKMANNS, SPECIFIC, VIRBAC.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dr. Beinerts" SIA, Diennakts veterinārā aptieka CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dr. Beinerts" SIA, Diennakts veterinārā aptieka CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dr.Beinerts
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003717058
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.12.2004
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Institūta iela 4, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju