"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika 0

Institūta iela 4, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se Slēgts
  • Sv Slēgts
Apraksts:
"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika atrodas skaistā vietā Salaspilī. Sniedz augstas kvalitātes veterināros pakalpojums pēc iepriekšēja pieraksta. Piedāvā pakalpojumus terapijā, veic ķirurģiskas operācijas, sniedz stomatoloģijas pakalpojumus, veic dzīvnieku vakcināciju, identifikāciju un reģistrāciju Lauksaimniecības datu centrā, veic laboratoriskos izmeklējumus, veic rentgena uzņēmumus. Sadarbojamies ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes mācībspēkiem un cietiem Latvijas veterinārmedicīnas speciālistiem un kolēģiem. Ir iespēja iegādāties veterinārārstu nozīmētās veterinārās zāles, veterinārās barības, papildbarības un kopšanas līdzekļus. Ir iespēja iegādāties veterinārārstu nozīmētās veterinārās zāles, veterinārās barības, papildbarības un kopšanas līdzekļus.
Nozares:
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Dr. Beinerts" SIA Salaspils veterinārā klīnika CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Dr.Beinerts
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003717058
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 17.12.2004
Juridiskā adrese:
Salaspils nov., Salaspils, Institūta iela 4, LV-2169
Iegūt pilnu juridisko informāciju