"Turība" Jaunatnes tūrisma mītne 0

Graudu iela 68B, Rīga, LV-1058
Apraksts:
Biznesa augstskolas Turība studentu pilsētiņā atrodas Jaunatnes tūrisma mītne, kas piedāvā apmesties gan uz pastāvīgu dzīvošanu, gan īslaicīgu viesošanos.
Jaunatnes tūrisma mītnē ir 200 labiekārtotas istabas. Kopējais vietu skaits pārsniedz 700. Viesnīcā ir labiekārtotas kopējās dušas telpas un tualetes, katrā no viesnīcas stāviem – divas virtuves. Piedāvājumā ir arī komforta istabas ar dušu un tualeti.
Studentiem pieejama klusā lasītava, TV istaba, datortelpa un bezmaksas Wi-Fi, kā arī pašapkalpošanās veļas mazgātava, frizētava un citas studentiem svarīgas lietas.
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
"Biznesa augstskola Turība" SIA, Cēsu filiāle CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
"Biznesa augstskola Turība" SIA, Cēsu filiāle CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Biznesa augstskola Turība
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40003135880
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.07.1993
Juridiskā adrese:
Rīga, Graudu iela 68, LV-1058
Iegūt pilnu juridisko informāciju