Astordent Zobārstniecība 0

Republikas laukums 3 - 18, Rīga, LV-1010
Darba laiks:
  • Pr
  • Ot
  • Tr
  • Ce
  • Pk
  • Se
  • Sv Slēgts
Apraksts:
Zobu labošana, ķirurģija, terapija, endodontija, implantācija, protezēšana, higiēna, balināšana. Zobārstniecība bērniem.
Zobārstniecība Astordent atrodas pašā Rīgas centrā, pretī Daugavas krastmalai.

Mūsu zobārstniecības klīnikā mēs darām visu, lai mūsu pacienti justos komfortabli un mājīgi. Mūsu darba mērķis ir nodrošināt, lai katrs pacients ir laimīgs. Mūsu komanda strādā pēc principa “plecs pie pleca”, un sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem, kas mīl savu darbu. Katrs no mums ir daļa no mūsu kopīgā mērķa. Klīniku veidojam ar lielu mīlestību un rūpēm: kad atradīsieties šeit, Jūs uzreiz to sajutīsiet. Sākot ar mūsu klīnikas siltu un mājīgu dizainu, kas aprīkots ar augstākās kvalitātes zobārstniecības tehniku un beidzot ar mūsu darbiniekiem un viņu attieksmi pret pacientiem.

Gaidot procedūru, Jūs varat paskatīties filmu vai izlasīt žurnālu, mēs noteikti Jums piedāvāsim tasīti aromātiskas kafijas vai tējas. Priekš mūsu klīnikas mazākajiem apmeklētājiem ir izveidots bērnu stūrītis: šeit bērni viņi var paspēlēties pirms ārsta apmeklējuma; ka arī viņi saņems dāvanu par savu drosmi pēc. Mēs varam parūpēties par bērniem, kad vecāki atrodas zobārstniecības krēslā, kopā mēs spēlēsim, zīmēsim un skatīsimies multenes.
Nozare:
  • Zobārstniecība
Produkti:
Zobārsts Rīgas centrā zobārsts Rīgā Zobārstniecība Rīgas centrā Bērnu stomatoloģija stomatologs bērniem Zobārstniecība bērniem Mutes higiēna mutes dobuma higiēna Zobu higiēna higiēna higiēnists zobu higiēnists Smaganu ārstēšana Zobu implantācija implanti implantēšana implants Zobu implantoloģija Ortodontija ortodonts Sakodiena labošana Zobu regulēšana Breketes Zobārstniecība zobārstniecibs klīnika zobārstniecības klīnika Rīgas centrā zobārstniecība Republikas laukumā Zobu labošana Zobu ārstēšana Stomatoloģija stomatologs Metālkeramikas kronis Cirkonija kroņi cirkona kroņi Porcelāna kroņi porcelāna kronis Veniri venīrs venirs venīri Zobu estētiskā restaurācija Zobu ekstrakcija Zobu raušana gudrības zoba raušana Endodontija zobu kanālu tīrīšana Zobu estētika Zobu kronis Zobārstniecība pieaugušajiem Stomatoloģisko slimību profilakse Zobārstniecība centrā Digitālais rentgens Zobu balināšana ar ZOOM Estētiskā zobārstniecība Bērnu zobārstniecība Bērnu zobārsti zobārsts bērniem Rīgas centrā Ārstēšana vispārējā Zobārsts Rīgā Zobārsts Latvijā Vislabākais bērnu zobārsts vislabākā bērnu zobārsniecība zobārsts bērnam Zobārsts bērniem bērnu zobārsts Rīgā labs zobārsts zobārstniecība cenas zobārstniecības cenas zobārsts vakarā zobārsts sestdien zobārsts sestdienā zobārsts brīvdienās labot zobus labot zobu raut zobu izraut zobu Astordent zobārstniecība Astor Dent Astor Dent zobārstniecība
Maksātspēja
Kredītvēsture:
Nav reģistrēti negatīvi negadījumi
Crefo Score
Astordent Zobārstniecība CrefoScore izmaiņas pēdējo 7 dienu laikā Kas ir CrefoScore?

Indekss saistību neizpildes varbūtības riska novērtēšanai 12 mēnešu laikā. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks.

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Crefo Cert
Astordent Zobārstniecība CrefoCert sertifikāts nav izsniegts Pasūti CrefoCert

Objektīvs, automatizēts un vienkārši interpretējams - CrefoScore ir unikāls indekss, kas tiek izmantots uzņēmumu maksātspējas aprēķināšanai, lai izvērtētu atbilstību CrefoCert sertifikāta standartam.

Pamatdati
Nosaukums:
Astordent
Statuss:
Reģistrēts
Juridiskā informācija:
Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs:
40103707696
Reģistrs, Ierakstīts reģistrā:
Komercreģistrs, 05.09.2013
Juridiskā adrese:
Rīga, Vangažu iela 12 - 7, LV-1024
Iegūt pilnu juridisko informāciju