- 10 %

10% atlaide visiem granulu apkures katliem

Kupons ir derīgs no 18.11.16 līdz 28.02.17
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 28.02.17
Nosūtīti 4 kuponi

Dumvads.lv piedāvā iegādāties jaunās paaudzes ekonomiskos granulu katlus no ražotājiem “Bronpi” un “RED” ar 10% atlaidi no standarta cenām. Šie granulu apkures katli ir ļoti ekonomiski un kompakti, saglabājot augstu lietderības koeficientu - virs 90%. Katli jau ir aprīkoti ar granulas tvertni, nepieciešamības gadījumā iespējams pievienot papildus tvertni. Pilnīga automātika, vienkāršs ekspluatācijā un apkopē. Serviss, garantija, uzstādīšana, konsultācijas, bezmaksas piegāde Latvijas teritorijā.

Dumvads.lv specializējas apkures jomā, piedāvājot klientiem vācu keramiskos dūmvadus “WolfShoher”, jaunās paaudzes granulu katlus, kamīnus no “Bronpi” (Spānija) un RED (Itālija), kā arī kurtuves, kamīnus, krāsniņas un malkas apkures katlus.

Dumvads.lv, nodrošina pilnu servisu saviem pārdotajiem dūmvadiem un apkures katliem - bezmaksas konsultācijas, bezmaksas piegādi visā Latvijā, veco dūmvadu, skursteņu demontāžu, jauno dūmvada montāžu, ražotāja garantiju, pēcgarantijas apkalpošanu.

Klientu ērtībām uzņēmums piedāvā iespēju iegādāties un apskatīt preces klātienē, www.dumvads.lv veikalā Bauskas ielā 58, Rīgā, kā arī interneta veikalā – www.dumvads.lv

* SIA "Media 360" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.