- 50 %

50% atlaide ginekologa konsultācijai un USG

Kupons ir derīgs no 01.03.20 līdz 30.04.20
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 31.03.20
Nosūtīti 4 kuponi

Martā, Endometriozes apzināšanās un atbalsta mēnesī, 50% atlaide konsultācijām un ultrasonogrāfijai sievietēm, kam diagnosticēta endometrioze vai ir aizdomas par endometriozi "Vija Plūmes ārsta praksē". 

Pierakstīties uz vizīti ar atlaidi ir iespējams 2020.gada martā uz martu vai aprīli. Piedāvājums jaunām klientēm.


Pēc statistikas datiem, ar endometriozi sirgst līdz 10% no visām sievietēm. Biežākās sūdzības ir sāpes vēderā mēnešreižu laikā.
  • Endometrioze ir slimība, kuras gadījumā dzemdes iekšējā slāņa audi (dzemdes gļotāda, jeb endometrijs) aug ārpus dzemdes. Endometriozi parasti konstatē vēdera apakšējā daļā vai iegurnī, taču tā var veidoties arī jebkurā citā ķermeņa daļā;
  • Sievietes, kas sirgst ar endometriozi, bieži jūt sāpes vēdera lejasdaļā, cieš no sāpīgām menstruācijām vai sāpēm dzimumakta laikā, un var būt apgrūtināta iespēja ieņemt bērniņu;
  • Dažām sievietēm endometrioze var neradīt nekādus simptomus;
  • Tiek lēsts, ka endometrioze ir 3% - 10% sieviešu reproduktīvajā vecumā;
  • Aizdomas par endometriozi var rasties, ja ir tipiskie klīniskie simptomi vai ultrasonogrāfiski redz endometriozes cistas, adenomiozi ( tā ir endometrioze dzemdes muskuļu slānī), vai saaugumus mazajā iegurnī.
Precīzi diagnosticēt endometriozi un noteikt tās stadiju var tikai ārsts veicot laparoskopiju. Tā ir ķirurģiska iejaukšanās, kuras laikā, sievietei anestēzijā caur 3-4 nelieliem (ap 1-1,5 cm) griezumiņiem (parasti 1 nabas rajonā un 2 vai 3 - vēdera lejasdaļā) ievadot kameru, ārsts izmeklē vēdera dobumu un paņem iespējami patoloģisku audu paraugus. Parasti laparoskopijas laikā cenšas endometriozes perēkļus iespēju robežās izgriezt. Tas atvieglo sievietes dzīves kvalitāti, - pēc tam tik ļoti nesāp, un dažreiz uzlabojas iespēja palikt stāvoklī.
* SIA "Helio Media" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.