- 17 %

Taizeme – Khao Sok – Krabi – Puketa! 2 ekskursijas dāvanā!

Kupons ir derīgs no 18.10.18 līdz 18.11.18
Īpašā cena 959,00 €
Cena 1159,00 €
Piedāvājums ir beidzies
Piedāvājums ir spēkā līdz 18.11.18
Nosūtīti 6 kuponi

Taizeme ir brīnumaina modernās pasaules un sen aizgājušu dienu simbioze. Zeme, kur valda pārsteidzoša tolerance pret citu ticību, citas mentalitātes un cita dzīvesveida pārstāvjiem. Tā ir vieta, kur zudusī paradīze met savus krāšņos un dzīvības prieka pilnos atspulgus mūsdienu globalizētajā pasaulē. Tempļi, debesskrāpji un bambusa būdiņas. Lotosa ziedi, orhidejas un Budas diskrētais smaids. Bagāta daba un garā bagāti ticības mācekļi. Un visa dzīvība zaļo…

Khao Sok un Cheo Lan ezers ir vieni no skaistākajiem un slavenākajiem dienvidaustrumu Āzijā. Tropu džungļi, kas ir to teritorijā, atzīti par vieniem no vecākajiem pasaulē (160 miljoni gadu), bet fantastiskās ainavas iekaros pat visizlepušāko ceļotāju sirdis.

Pēc vienas no versijām, dēļ to skaistajām ainavām un skaistās dabas (un tāpat arī Krabi province) iedvesmoja slavenās filmas Avatar veidotājus. Šī ir viena no retajām vietām pasaulē, kur var satikt vienu no lielākajiem un brīnumainākajiem ziediem – raflēzia. Tāpat dabas parka teritorijā dzīvo simtiem eksotisku dzīvnieku, no kuriem dažus no tiem, Jūs varēsiet satikt.

Puketas ieliņas uzrunā ar suvenīru stendiem, bāriem, dārgiem restorāniem un zemūdens niršanas inventāru veikaliem. Daži dejo visu nakti skaļas mūzikas pavadībā, turklāt citi dzer kokteiļus zem zvaigžņotām debesīm pludmales bāros. Viesi vakariņo romantiskos restorānos, ēdot milzīgas garneles un dzerot itāļu vīnus.

* SIA "Helio Media" nav atbildīgs par piedāvājuma saturu, kvalitāti un nosacījumiem. Par piedāvājumu pilnu atbildību nes pakalpojuma sniedzējs.