Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Andris Bulis šovā "Iečeko slavenību" rādīs, kā dzīvo un ballējas pašmāju sabiedrības krējums

Andris Bulis un Viktorija Vailda, "Iečeko slavenību," foto: publicitātes

Grezni tusiņi, dārza ballītes, vasarnīcas un izbraucieni ar kabrioletu, adrenalīns lidojot ar paraplānu un traucoties ar moci, intīma romantika ar mīļoto cilvēku un negaidītas atzīšanās – Andris Bulis jaunā šovā “Iečeko slavenību” rādīs, kā piedzīvo vasaru pašmāju slavenības. Viņš dosies ciemos pie influenceriem, mūziķiem, māksliniekiem, un uzņēmējiem, lai kopā baudītu laisku atpūtu, iepazītu viņu privāto vidi, izzinātu noslēpumus un vasaras hobijus. Viņš iepazīsies ar slavenību dzīvesveidu, draugiem, mīļotajiem cilvēkiem un iekļūs tur, kur citiem ieeja liegta, skatītājiem piedāvājot iespēju ielūkoties, kā dzīvo, izklaidējas un mīl pašmāju sabiedrības krējums. Vai plaši apspriestās zvaigznes tik tiešām ir tādas, kā par viņām runā? Kas patiesībā slēpjas aiz skaļajiem ziņu virsrakstiem? Viktorija Vailda, Marika Ģederte, Linda Mūrniece, Adriana Miglāne – šīs ir tikai dažas no slavenībām, kuras jaunajā šovā “uz randiņu” aicinājis Andris Bulis. Turklāt varam pačukstēt, ka skatītājus gaida patīkama tikšanās ar Latvijā sen neredzētām un labi zināmām personībām, kā arī viņu otrajām pusītēm – šovs, kuru gribēs “iečekot visi”- “Iečeko slavenību” jau no 28. jūnija otrdienās un ceturtdienās ekskluzīvi slavenību video portālā 1188 Play.

“Mani vienmēr interesējis, kas patiesībā slēpjas aiz cilvēkiem, kurus zinām pēc sabiedrības uzliktā “zīmoga”. Jo bieži vien gadās, ka domājam vienu, bet iepazīstoties, cilvēks atklājas kā pavisam cita, daudz dziļāka personība. Tāpēc šis būs arī mans vasaras lielais izaicinājums – atklāt vēl nezināmo par sabiedrībā jau šķietami labi pazīstamiem cilvēkiem.” Par jauno šovu “Iečeko slavenību” stāsta tā vadītājs Andris Bulis.

Jau šobrīd Andris soctīklos manīts gozējamies daudzu šarmantu dāmu sabiedrībā, liekot manīt, ka jaunā šova skatītājus gaida tikšanās ar īstu zvaigžņu “kokteili.“ Intrigu vēl vairāk uzbur pats Andris, sakot, ka tiksies ar dažādām spilgtām zvaigznēm: “Došos ciemos un mēģināšu noskaidrot, kā iemīļotās pašmāju personības pavada vasaru, kā izklaidējas, ar kādiem hobijiem aizraujas. Gribu ticēt, ka būšu ne tikai šova vadītājs, bet arī labs draugs, kurš centīsies iepazīt un atklāt sarunu biedru pavisam jaunā gaismā, reizē arī mainot sabiedrības viedokli. Līdzās jau man labi zināmām dāmām un kungiem, man būs iespēja iepazīties ar ļoti spilgtām, pat efektīgam zvaigznēm, par kurām pats neko daudz vēl nezinu, taču ļoti labi zinu jauno paaudzi, kas fano par tām. Tāpēc arī man būs jāizkāpj no komforta zonas un jātur viņām līdzi.” ne bez humora saka Andris Bulis.

Kā vasaru bauda Latvijas lielāko krūšu īpašniece Viktorija Vailda?

Pirmajā “Iečeko slavenību” sērijā iepazīsiet Latvijas lielāko krūšu īpašniece un lelles Bārbijas līdzinieci Viktoriju Vaildu, kura jau vairākus gadus dzīvo Francijas Rivjērā, taču vismaz reizi gadā cenšas paviesoties Latvijā, lai apraudzītu drauga īpašumus Dobelē un apciemotu savu dzimto Kuldīgu. Andrim izdevās Viktoriju noķert dienā, kad viņa ar savu draugu Saimonu, kurš pēc tautības ir itālis, taču lieliski ir iemācījies runāt latviski, devās apskatīt Kuldīgu. Viktorija smēlās sauli Ventas krastā, spēlēja badmintonu un iemācīja Andrim savu populārāko Instagram triku - tverkošanu. Efektīgā Viktorija devās izbraucienā ar kabrioletu, apciemoja bērnības skolu un iemīļotākās Kuldīgas vietas, izpelnoties vietējo ļaužu apbrīnu. Kāda personība slēpjas aiz spilgtās ārienes? Kāpēc skaistā Kuldīgas meitene reiz nolēma savu ārieni tik ļoti pārveidot un ko par to saka viņas draugs - uzzināsiet “iečekojot” slavenību portālu 1188 Play.

Kā dzīvo un vasaru svin pašmāju slavenības? Vai sabiedrībā uzburtais tēls saskan ar to, kādas patiesībā ir plaši apspriestās personības? “Iečeko slavenību” viņu privātajā vidē, un savējo lokā, kad ciemos ieradies pats Andris Bulis – jaunais šovs jau no 28. jūnija otrdienas un ceturtdienās slavenību video portālā 1188 Play. Turklāt jau rudenī “Iečeko slavenību” nonāks pie televīzijas sievietēm STV Pirmā! skatītājām.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Andris Bulis ļauj kaut nedaudz ielūkoties šova aizkulisēs. Taču, ja interesējies par slavenību privāto dzīvi, Tev varētu patikt arī šis:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...