Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Astroloģe palīdz Kuģim ieplānot īsto laiku "misionārītim"

Uģis Kuģis ar sievu Lindu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Uģis Kuģis ar sievu Lindu, 360TV šova "Ģimene burkā" ekrānšāviņš

Tā kā ar diviem piegājieniem nav izdevies ieņemt bērniņu, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis kopā ar sievu Lindu vērsās pie kaimiņos dzīvojošās astroloģes Marijas, kura jau iepriekš viņiem palīdzējusi, lai noskaidrotu vislabākos datumus un pat precīzu laiku, kad zvaigznes ir pārim vislabvēlīgākās jaunas dzīvības radīšanai. Liekot kopā Lindas auglības perioda dienas ar zvaigžņu stāvokli, kļuva skaidrs, ka nākamajai bērniņa radīšanas reizei jābūt jau pašā oktobra sākumā, konkrētāk - 1. oktobrī.

"Oktobrī atkal svētki būs," smejas Uģis: "1. un 4. oktobrī saturaties, Latvija. Tad mums arī būs tas akts misionārītī. Vēl novembrī ir labi datumi, bet gribas, lai viss sanāk un ir čau-kakau, pietiek ņemties. Bet, redz kā, nav tā patrona pilna. Es tādā ziņā esmu ļoti nepacietīgs - ja gribu bērnu, tad uzreiz, jo man deviņus mēnešus būtu grūti gaidīt. Labi, ka es neesmu sieviete." Gan Uģis, gan Linda atzīst, ka visvairāk vēlētos ģimeni papildināt ar meitiņu. "Man personīgi nav nekādas lielās izvēles un būs labi jebkurā gadījumā, bet, ja nu reiz tā jautā vai ir kāda preference, viņš vienmēr saka, ka vēlētos meitiņu. Arī man ir tā, ka gribētos meitiņu - galvenokārt tāpēc, lai būtu dažādība. Lai ir pieredze audzinot gan puisīti, gan meitenīti. Meitenītes ir pilnībā citādākas," saka Linda.

"Ģimene burkā" skaties kanālā 360TV, bet zemāk 1188 Play video, kurā Uģis un Linda konsultējas ar astroloģi!

Apskaties arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...