Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Diāna Zande par vecāku lomas grūto pusi

Pēdējo gadu laikā visnotaļ apsveicamā tendence māmiņām pašām barot savus mazuļus ar krūti pamazām iet mazumā. Lai rastu atbildes, kāpēc tā un ko māmiņas lietas labā varētu darīt, raidījumā "Māmiņu Klubs" savus padomus sniedz pieredzējusī zīdīšanas konsultante, psihoterapeite un piecu bērnu māmiņa Diāna Zande.

“Pēdējo gadu stress, ekonomiskās situācijas pasliktināšanās un neziņa gan jau arī ir darījuši savu, bet, kā es vienmēr savās lekcijās saku – apgalvojumi “man nav piena” un “es domāju, ka man nav piena” – ir divas dažādas lietas. Ja māmiņa pie pirmajiem sarežģījumiem netiek pāri tam pirmajam, var gadīties, ka viņa arī atmetīs krūts barošanai ar roku un aizies pa vieglāko ceļu, sāks dot maisījumus. Vēl es domāju, ka mēs vispār par maz stāstām par vecāku lomas grūto pusi – gan zīdīšanas, gan citu jautājumu sakarā. Audzināt bērnus ir skaisti, jā, bet arī grūti!” – atzīst pieredzējusī speciāliste.

Taču, arī ja ar zīdīšanu viss neizdodas, kā plānots, māmiņai nav sevi jāšausta un jājūtas vainīgai. Noskatoties šo vērtīgo sarunu, uzzināsit daudz interesantu atziņu par vecāku būšanas realitāti, par to, ka ir normāli neatbilst pārmēru romantizētajam priekštatam par perfekto māmiņu, un arī to, vai ir kāds noteikts vecums, kad mazuli zīdīt ir jābeidz ?

Skatieties arī:

Laura Grēviņa - pārspīlēju ar centieniem būt perfektai mammai

Marta Grigale - esmu laba, nevis perfekta mamma

Mazuļa vannošana - soli pa solim


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...