Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Jurists kā ceļa biedrs - no laulības sķiršanas līdz uzņēmuma dibināšanai

Juridiskie pakalpojumi. Image by aymane jdidi from Pixabay

Juridiskie pakalpojumi. Image by aymane jdidi from Pixabay

Brīdis, kad ir nepieciešami juridiskie pakalpojumi, pienāk dažādās dzīves situācijās. Viens no biežākajiem iemesliem, kādēļ tiek meklēta kvalificēta jurista palīdzība, ir ģimenes un mantojuma tiesību jautājumi – laulības šķiršana, paternitātes noteikšana, dažādi mantojuma strīdi vai uzturlīdzekļu piedziņa un saskarsmes tiesību jautājumi.

Ir ļoti svarīgi, lai šādā brīdī blakus būtu uzticams jurists, kas patiesi iedziļinās individuālajā situācijā. Tieši šāda attieksme un pieeja ir “DTA birojs” juristiem – pieredzējušiem savas jomas profesionāļiem.

Tāpat klientiem tiek sniegtas juridiskās konsultācijas darījumos ar nekustamo īpašumu – tostarp dokumentu noformēšana pirkšanas vai pārdošanas gadījumā, īres un nomas līgumu un tiesisko attiecību risināšana, kā arī citi jautājumi un strīdi, kas saistās ar īpašuma vai valdījuma tiesībām uz nekustamo īpašumu.

Jurista palīdzība noderēs arī situācijā, kad esi saskāries ar morālo kaitējumu vai nonācis parādu grūtībās un vēlies jautājumus ar debitoriem atrisināt ārpus tiesas.

Strīdi ar apdrošināšanas kompānijām ir sarežģīti, ja vēlies visu paveikt pats – visticamāk šai strīdā zaudēsi. Tādēļ arī šajos strīdos “DTA birojs” palīdz saviem klientiem.

Juridiskais birojs sniedz arī atbalstu līgumu un dokumentu noformēšanā, nepieciešamības gadījumā nodrošina arī klientu pārstāvību tiesā, kā arī palīdz ar uzturēšanas atļauju saņemšanu, vīzu noformēšanu, un valsts un pašvaldību iestāžu lēmumu pārsūdzēšanu, ja tas nepieciešams.

Protams, ka arī uzņēmējdarbībā bez uzticama jurista padoma neiztikt – “DTA birojs” palīdzēs gan uzņēmumu dibināšanas procesā, gan uzņēmuma likvidācijā, kā arī nodrošina pilna servisa uzņēmumu juridiskos pakalpojumus.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...