Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā efektīvi notīrīt rokas pēc netīriem darbiem?

Tomātu apgriešana, ābolu mizošana vai ogu lasīšana, auto remonts, krāsošana, kamīna tīrīšana vai riteņa ķēdes nomaiņa – pēc šādiem darbiņiem bieži nākas secināt, ka nepietiks tikai ar ziepēm un ūdeni, lai rokas kļūtu atkal tīras.

Nav noslēpums, ka koptas rokas atstāj labu iespaidu par cilvēku, tāpēc, ja pēc brīvdienu remonta vai dārza darbiem nepieciešams doties uz darbu ofisā vai svinīgu pasākumu, opcija atstāt rokas kā ir, īsti nepastāv.

Viens no variantiem ir izmantot cimdus, tomēr gumijas cimdi nav pārāk elpojoši, savukārt auduma cimdiem netīrumi un šķidrumi tāpat tiek cauri. Turklāt – daudziem ir grūti pastrādāt ar cimdiem, jo tie šķietami apgrūtina tausti. Tāpat gadās par cimdiem atcerēties tikai brīdī, kad darbiņš jau iesākts, un rokas kļuvušas netīras.

Populārākās “tautas metodes”, kas tiek izmantotas, lai notīrītu rokas ir spirts, acetons, citrons vai berzšana ar asu švammīti. Tomēr jārēķinās, ka šādi līdzekļi var sausināt vai traumēt roku ādu.

Kādi iedarbīgi līdzekļi netīru roku (un kāju) mazgāšanai?

Merida Mechanik želeja ļoti netīru roku mazgāšanai nav paredzēta tikai mehāniķiem, kaut gan, nenoliedzami, tā tiks galā ar dažādiem eļļas traipiem pēc mašīnas remonta vai motorzāģa ķēdes nomaiņas, kā arī cita veida netīrumiem uz rokām un kājām( piemēram, pēc pastaigas pa tikko pļautu mauriņu pēdiņas mēdz kļūt spilgti zaļas).

Želejas sastāvā ir lanolīns un citrusu eļļas, tāpēc tā būs saudzīga, un āda pēc tās lietošnanas nezudēs maigumu, kā arī želeja nodrošinās labu pīlingu. Želeja ir dermatoloģiski testēta un tā ir arī ekoloģiska un droša attīrīšanas iekārtām.

Handwaschpaste mazgāšanas pasta būs Īpaši efektīva, lai noņemtu smago metālu saturošus, eļļainus netīrumus, kas nereti paliek uz rokām, ja darbs ir rūpniecības vai tirdzniecības nozarē. Pastas ir dermatoloģiski pārbaudīta un ādai draudzīga, pateicoties lipīdus regulējošām ādu aizsargājošām sastāvdaļām un zemajam sārmainības līmenim. Pasta arī nenosprostos notekas.

Kādu līdzekli izmantot cepeškrāsns, grila, plīts un tvaiku nosūcēju tīrīšanai?

Concentryl ActiveFoam putojošs līdzeklis taukainām virsmām ir augsti sārmains tīrītājs, kas ātri un pamatīgi noņems visus taukainos, eļļainos un sakaltušos netīrumus no cepeškrāsnīm, cepešpannām, griliem, konvekcijas krāsnīm, izlietnēm, flīzēm, darba galdiem. Pateicoties biezajām putām, tas īpaši labi būs piemērots vertikālu virsmu tīrīšanai.

Merida-Latvija piedāvā iegādāties profesionālos mazgāšanas un uzkopšanas līdzekļus gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Piedāvājuma klāstā ir grīdu, santehnikas, paklāju, biroja tehnikas un žalūziju tīrīšanas līdzekļi, trauku mazgāšanas līdzekļi, dezinfekcijas līdzekļi, veļas pulveri bez fosfātiem, kā arī roku kopšanas līdzekļi.


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...