Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā likvidēt sadzīves tehniku, būvgružus un citus atkritumus?

atkritumu izvešana, kravas auto., pārvākšanās. Foto: komanda24

atkritumu izvešana, kravas auto., pārvākšanās. Foto: komanda24

Piekritīsiet, ka vasara un pavasaris ir īstais brīdis, kad māju gribas iztīrīt no krāmiem un atbrīvoties no lietām, kuras ir saplīsušas, nekalpo vai piesmirdina māju un piesārņo pagalmu. Nereti šī cēlā doma atduras pie tā, ka nav kam lūgt palīdzību atkritumu izvešanā - nav transporta, prasās demontāža, augstu jānes, nav fiziski spēcīgu roku, kuri palīdzētu aiznest, uznest, sakārtot un aizvest. Laba ziņa, ka atkritumu izvešanai var un reizēm vajag piesaistīt profesionāļus, kuri atbrauks, savāks, iznesīs, sakārtos, lai atbrīvotu telpu ne tikai no sadzīves atkritumiem, bet arī būvgružiem un bioatkritumiem.

Bioatkritumu izvešana

Bioatkritumi jeb bioloģiskie atkritumi ir dabas, mājsaimniecības vai restorānu pārtikas atkritumi. Nereti pēc talkām, ballītēm vai organizētiem pasākumiem nav sajēgas, kā atbrīvoties no radītajiem atkritumiem. Bet vienmēr ir varianti! Piesaistot profesionāļus bioloģisko atkritumu izvešanai gan mazos, gan lielos apjomos, tiks nodrošināti atkritumu iekraušanas pakalpojumi un garantēts, ka atkritumi tiks nogādāti bioatkritumu pārstrādes vietās.

Būvgružu izvešana

Ceļot ko no jauna vai demontējot veco - bez būvgružiem neiztikt, lai tie nemaisītos pa kājām un neaizkavētu būvdarbu vai remontdarbu procesu, tad arī būvgružu izvešanai varat ieplānot laiku, kas jums visērtākais, jo profesionāļiem brīvdienu nav, bet viņiem ir atbilstošas mašīnas un stipri krāvēji, kuri ar lielākajiem blokiem tiks galā bez īpašas piepūles. Turklāt atkritumi tiks ne tikai izvesti, bet, iepriekš vienojoties, vieta var tikt sakopta un sakārtota, bet savāktie būvgruži aizvesti uz īpašajām pārstrādes vietām vai izgāztuvi.

Sadzīves atkritumu izvešana

Neatkarīgi no tā, vai atkritumu izvešanas pakalpojumi nepieciešami regulāri, periodiski vai tas būtu vienas reizes pasākums, sadzīves atkritumu izvešana vēl nekad nav bijusi tik viegla. Šis attiecas arī uz atkritumu izvešanu pēc brīvdabas pasākumiem, koncertiem, festivāliem vai citiem pasākumiem, kur daudz vairāk kā citkārt tiek radīti papildus atkritumi.

Sadzīves tehnikas izvešana

Tas, cerams, ikvienam ir skaidrs kā diena, ka elektrotehniku nedrīkst izmest sadzīves atkritumiem domātajos atkritumu konteineros. Piesaistot profesionāļus, nokalpojusī sadzīves elektrotehnika nonāks vietā, kur tā nenodarīs kaitējumu dabai. Kas jo īpaši patīkami, profesionāli palīgi var gan aizvest nokalpojošo, gan piegādāt jauniegādāto tehniku, uznesot un novietojot to, kur nepieciešams.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...