Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kā nodrošināt vairākas darba vietas pie viena datora?

Darba vietas pie datora, Image by Free-Photos from Pixabay

Darba vietas pie datora, Image by Free-Photos from Pixabay

Gan darba vietā, gan skolās un pat mājā nereti vienu datoru nākas dalīt uz vairākiem cilvēkiem. Tomēr kā nodrošināt, lai katrs varētu darboties pie datora neatkarīgi, it kā katram būtu savs dators? Viss ir ļoti vienkārši – ar ASTER programmatūru!

Kas ir ASTER programatūra?

ASTER ir ideāls un ekonomisks risinājums mājsaimniecību, skolu, uzņēmumu un valsts organizāciju datorizācijai, kur nepieciešams noorganizēt vairākas darba vietas ar vienu datoru.

ASTER ir daudzvietīga programmatūra operētājsistēmai Windows 7/8/10, un ir zero-client SW - darbojas bez papildu datora atšķirībā no thin-client SW.

Ar ASTER var organizēt vairākas darba vietas, savienojot vairākus monitorus, tastatūras un datorpeles ar vienu datoru. Tā ir iespēja izveidot vairākas darba vietas ar samazinātu budžetu, kas ir svarīgi ne tikai COVID vīrusa izplatības laikā.

Izmantojot ASTER, ir iespējams organizēt attālo reģistratūru vai servisa galdu. Tas ir labs veids, kā ieturēt nepieciešamo fizisko distanci starp vadītājiem un klientiem.

Tev ir iespēja izmēģināt šo programmatūru 30 dienas bez maksas! Uzzini vairāk – ibik.lv

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...