Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Kādas ir priekšrocības dažādu materiālu durvīm?

Durvis. Photo by Robert Anasch on Unsplash

Durvis. Photo by Robert Anasch on Unsplash

Durvis kalpo ne tikai, lai nodrošinātu drošību dzīvoklī vai mājā – tās ir arī daļa no interjera un eksterjera, kā arī rūpējas par skaņas un siltuma izolāciju. Tāpēc jaunu durvju izvēle ir jautājums kam jāpieiet atbildīgi un ar lielu rūpību.

Ieteikumi, kuriem sekot, izvēloties jaunas durvis:

  • Jānodefinē durvju mērķis – ir liela atšķirība vai tiek meklētas durvis dzīvoklim, vai privātmājai, vai tās būs ārdurvis vai durvis iekštelpām, galu galā, vai durvis domātas vannasistabai, guļamistabai vai dzīvojamai istabai
  • Jāizveido saraksts ar funkcijām, kuras sagaidi no durvīm – visticamāk, ka dažādiem mērķiem paredzētas durvis arī būs ar atšķirīgām funkcijām, piemēram ārdurvis dzīvoklim vēlēsies maksimāli drošas, vislabāk metāla durvis, kas ir apveltītas ar augstu skaņas un siltuma izolāciju. Savukārt privātmājas ārdurvīm, bez visām šīm funkcijām svarīgs ir arī stils.

Tāpat ir ar iekštelpām - durvis vannasistabai vai guļamistabai vēlēsies bez stikla vai ar necaurredzamu stiklu un slēdzeni, bet durvīm, kas vedīs uz ēdamistabu vai viesistabu, šādi ierobežojumi nebūs nepieciešami.

  • Rūpīgi jānosaka pareizais izmērs, kā arī tas, uz kuru pusi durvīm paredzēts vērties – reizēm aizmāršība vai neuzmanība var dārgi maksāt, tāpēc pārliecinies divreiz, ka visu esi piefiksējis precīzi.
  • Saplānot izmaksas – vislabāk, pirms dodies uz veikalu, vai pasūti jaunas durvis internetā, nosaki budžetu, kurā vēlies iekļauties. Nekautrējies jautāt un konsultēties ar profesionāļiem – tieši viņi, zinot durvju mērķi, funkcijas un tavu budžetu varēs palīdzēt atrast piemērotāko risinājumu.

Durvju materiālu veidi un to īpašības:

  • Alumīnija durvis - elegants dizains, plaša krāsu izvēle, piemērotas intensīvai lietošanai, iztur lielas slodzes un ilgs kalpošanas laiks.
  • Metāla durvis - nodrošinās augstu aizsardzības līmeni, skaņas un siltuma izolāciju.
  • PVC durvis - funkcionālas, ērtas ekspluatācijā, neprasa pastāvīgo kopšanu, vienkāršas izmantošanā un plašas dizaina iespējas.
  • Koka durvis – nodrošina gan mehānisko noturību un ilgmūžību, gan ļauj izveidot vienreizēju estētisku un individuālu risinājumu.

Kompānija „Logu exports” piedāvā:

· Iegādāties kvalitatīvas PVC, koka, metāla un alumīnija durvis

· Veikt durvju remontu

· Iegādāties kvalitatīvus PVC, koka vai alumīnija logus un pieskaņotas palodzes

· Veikt logu montāžu, nomaiņu, projektēšanu un logu remontu

· Lodžiju iestiklošanu

· Pretinsektu tīklus un odu sietus


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...